reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mloda mnie dzisiaj wysmerala w takich miekscach i w taki sposob jak nigdy - nie lubie takich zmian, zawsze sie boje, ze to objawy porodu :(
 
Przyszłam na wizytę. Dopiero wchodziła pani z 12.40. Ale poszłam na precelka... Napilam sie wody... Wracam i juz tylko 2 panie przede mną. Wiec pewnie w grafiku pani miała przerwę ale przez obsuwę nie poszla. Czekam dalej. :) a tu fotka z kibelka bo maja duże lustro. To odstające na dole to torebka.
 

Załączniki

  • WP_20180726_001.jpg
    WP_20180726_001.jpg
    869,2 KB · Wyświetleń: 149
Od czego to się robi? Też bym nie chciała mój póki Co siedzi jak siedział. Śmiać mi się chce jak zrobiłam kolczyk w peku jak miałam 17 lat to od tamtej pory mnie mama straszy że mi się rozejdzie jak będę w ciąży. Nic się nie dzieje poki co ale pewnie nie wlożę no chyba że tak schudne jak planuje to może jeszcze raz przebije [emoji38] im starsza tym glupsza [emoji23]
Mi sie w pierwszej ciazy nic nie dzialo z dziurka od kolczyka [emoji14] ale fakt, zarosla i juz nie wsadzilam [emoji14]
 
Nadrobiłam Was :) wczoraj był dzień pełen przeżyć, pojechaliśmy z mężem w odwiedziny do córki... I skończyło się tym że ja zabraliśmy do domu. Generalnie warunki średnie, ale ośrodek w lesie jak stoi całą zimę nie ogrzewany to wiadomo że to czuć. Córka codziennie narzekała na Panią i mieliśmy z mężem pogadać z kierowniczka o tym że wychowawczyni krzyczy na dzieci (słyszałam przez telefon) i że pali w pokoju, gdzie obok była corka i mówiła że czuć było tak jakby u nich zapaliła. Zabraliśmy Zośkę na obiad, w drodze powrotnej to płakała już bardzo.... Ja też się rozpłakałam tak mi jej żal było. Jak dojechaliśmy do ośrodka to pani bez skrępowania paliła w pokoju... Przyjechali też rodzice do jakiegoś chłopca i okazało się że został przez nią uderzony.... Stwierdziliśmy że to już jest przesada, dlaczego Zoska ma to znosić przecież nie jest tam za karę. Generalnie wcześniej jak sprawdzałam opinie o tych koloniach to były pozytywne, dużo zajęć i dobra organizacja. Niestety ludzie, którzy wcześniej jeździli jako opiekunowie zrezygnowali i wzięli ta kobietę.... Chce napisać skargę, może się orientujecie czy do kuratorium powinnam to zgłosić, czy gdzieś indziej?
O matko! Az mi szczena opadla!
 
Przyszłam na wizytę. Dopiero wchodziła pani z 12.40. Ale poszłam na precelka... Napilam sie wody... Wracam i juz tylko 2 panie przede mną. Wiec pewnie w grafiku pani miała przerwę ale przez obsuwę nie poszla. Czekam dalej. :) a tu fotka z kibelka bo maja duże lustro. To odstające na dole to torebka.
Pięknie wyglądasz [emoji173] nawet z tym odstajacym [emoji3][emoji23]
 
Przyszłam na wizytę. Dopiero wchodziła pani z 12.40. Ale poszłam na precelka... Napilam sie wody... Wracam i juz tylko 2 panie przede mną. Wiec pewnie w grafiku pani miała przerwę ale przez obsuwę nie poszla. Czekam dalej. :) a tu fotka z kibelka bo maja duże lustro. To odstające na dole to torebka.
Powodzenia!
 
Przeciez w smyku sa bodziaki na napy przy szyi. Tych zakladkowych to ja w ogole nie kupuje i cierpie gdy dostanę. Na razie dla bobasa mam tylko ubrania ze smyka (i 2pak body z HM) i juz chyba pisalam, ze bawelna mi kiepsko wygląda. W wielopakach zwykle badziewna byla (choc zdarzyly mi sie 2 lata temu perełki z wielopakow), ale teraz tez zamawialam pojedyncze rzeczy, wychodzace wyraznie drozej za szt. niz z wielopaku i spodziewalam sie lepszej jakosci. Ja piore w wysokiej temp, na 1200-1400 obrorow o jeszcze susze maszynowo, wiec sie nie pieszcze.
Ale one nie wychodzą już tak tanio [emoji5] Najlepszej jakości rzeczy miałam zawsze z lumpeksu... W naszych sklepach nic tak dobrze mi nie wygląda (chyba, że już takie koszmarnie drogie).
 
reklama
Do góry