reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale one nie wychodzą już tak tanio [emoji5] Najlepszej jakości rzeczy miałam zawsze z lumpeksu... W naszych sklepach nic tak dobrze mi nie wygląda (chyba, że już takie koszmarnie drogie).
Z Cocodrillo są super.
No I potwierdzam, że niektóre lupeksowe perełki są niezniszczalne :)
 
Ja z rzeczy ze smyka bylam bardzo zadowolona. Tylko ze kupowalam na miejscu, w promocjach i tylko to co po zmacaniu i obejrzeniu na wszystkie strony bylo warte kupienia. Jak dostałam w prezencie trojpak pajacow to byly do kitu. Wiec mysle ze duzo zalezy od tego CO kupujemy a nie GDZIE.
 
Hehe tez nie lubie dzieci [emoji33][emoji87][emoji87][emoji87]
Ja tez [emoji14] a kiedys jak pracowalam jako kelnerka i przyszla rodzina z takimi ujadaczami, ze szok,to te dzieci zabawialam, zeby dorosli w spokoju zjedli, a na koniec gosciu stwierdzil, ze chyba kocham dzieci, bo mam swietne podejscie [emoji23][emoji23][emoji85]
 
Ja tez [emoji14] a kiedys jak pracowalam jako kelnerka i przyszla rodzina z takimi ujadaczami, ze szok,to te dzieci zabawialam, zeby dorosli w spokoju zjedli, a na koniec gosciu stwierdzil, ze chyba kocham dzieci, bo mam swietne podejscie [emoji23][emoji23][emoji85]
Hehe czyli moze jednak lubisz dzieci [emoji3] Ja chyba nie mam takiego podejscia
 
reklama
Co do jakosci to niektore z zAry sa gorsze niz z supermarketu. Dzis jade zareklamować sukienke bo po wypraniu wyglada jakby ja słonie podeptały i dopracowac sie nie da :( a Sluchajcie ja mam katarek i jest extra, w czym ten jest lepszy? Zamowilam tez dzis monitor oddechu przenośny bo ja panikara jestem. Mamy angelcare i dwa razy przy corce mi alarm sie wlaczyl. Wiec wole miec jesCze jeden.
 
Do góry