reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Odrazu na CC na życzenie czy coś tam masz za wskazanie np że pierwsza była CC ? A ile masz czasu odstępu odedzy porodami ?

Pierwszy poród był grudzień 2013. Mogę próbować naturalnie bo przeciwwskazań nie ma ale za bardzo sie boję powtórki z przed 5 lat :o może jeszcze mnie coś trzepnie i zmienię zdanie ale póki co nastawiam się na cc. Dzisiaj wizyta to zaktualizuje dane :p
 
reklama
Kieruje nimi to, że pedagogika to studia na które łatwo się dostać.To że nie trzeba przechodzić wielu badan, to że mają wolne wakacje i oprócz wypłaty mogą sobie dorobić.
Znam kilka osób które poszły na pedagogikę bo jak same o sobie mówiły lubią rządzić, a dzieciakami rządzi się łatwiej niż dorosłymi.

Znajoma tez zabrała dziecko z obozu.Wychowawcy potrafili pić do nocy, rano kac zabojca, więc dzieci miały czas wolny i robiły co chciały.Ich dziecko przewróciło się i wystawiło bark czy tam coś z obojczykiem zrobilo i nawet nie miał mu kto udzielić pomocy bo wychowawcy spali...

Zgłosiła tym do kuratorium.
Ja akurat pracuję w zawodzie nauczyciela 4 lata;) no fakt, wolnego bardzo dużo, podoba mi się to, bo łatwiej pogodzić życie rodzinne i pracę. Ale z tym, że łatwo się rządzi dzieciakami, to się nie zgodzę:) no chyba że takimi mniejszymi, akurat pracuję w klasach 4-8 i do tej pory w gimnazjum. Ale takie akcje, że opiekunowie zostawiają dzieciaki same sobie np. na zielonych szkołach,bto dla mnie nie do pomyślenia. Ja się bałam spać, że w tym czasie coś któreś sobie zrobi...:eek: może ja z tych przewrazliwionych, ale nie chciałabym mieć sprawy o pobicie albo prokuratora, gdyby coś sie stało.
 
Pierwszy poród był grudzień 2013. Mogę próbować naturalnie bo przeciwwskazań nie ma ale za bardzo sie boję powtórki z przed 5 lat :o może jeszcze mnie coś trzepnie i zmienię zdanie ale póki co nastawiam się na cc. Dzisiaj wizyta to zaktualizuje dane :p


Oki rozumiem , bardziej mi chodziło o to że masz Lajtowego ginekologa i ze " mówisz i masz CC " ;) :) to dobrze że nie cuduje i nie wymaga jakiś dodatkowych " podkładek w papierach "
 
Ja akurat pracuję w zawodzie nauczyciela 4 lata;) no fakt, wolnego bardzo dużo, podoba mi się to, bo łatwiej pogodzić życie rodzinne i pracę. Ale z tym, że łatwo się rządzi dzieciakami, to się nie zgodzę:) no chyba że takimi mniejszymi, akurat pracuję w klasach 4-8 i do tej pory w gimnazjum. Ale takie akcje, że opiekunowie zostawiają dzieciaki same sobie np. na zielonych szkołach,bto dla mnie nie do pomyślenia. Ja się bałam spać, że w tym czasie coś któreś sobie zrobi...:eek: może ja z tych przewrazliwionych, ale nie chciałabym mieć sprawy o pobicie albo prokuratora, gdyby coś sie stało.


Właśnie jak to jest , macie wakacje wolne ok wiem , ferie ok i w tygodniu 20 h a nie 40 h jak my zwykli etatowi hihih ;) czy to zależy ... Hmm tak się zastanawiam
 
Kieruje nimi to, że pedagogika to studia na które łatwo się dostać.To że nie trzeba przechodzić wielu badan, to że mają wolne wakacje i oprócz wypłaty mogą sobie dorobić.
Znam kilka osób które poszły na pedagogikę bo jak same o sobie mówiły lubią rządzić, a dzieciakami rządzi się łatwiej niż dorosłymi.

Znajoma tez zabrała dziecko z obozu.Wychowawcy potrafili pić do nocy, rano kac zabojca, więc dzieci miały czas wolny i robiły co chciały.Ich dziecko przewróciło się i wystawiło bark czy tam coś z obojczykiem zrobilo i nawet nie miał mu kto udzielić pomocy bo wychowawcy spali...

Zgłosiła tym do kuratorium.

Nie wiem czy wakacje takie wolne. Może w szkołach w przedszkolach się normalnie pracuje w wakacje owszem urlop mam, ale to normalny urlop jak u każdej z was. Jedyny minus ze
Muszę wybrać cały w wakacje w roku szkolnym nie ma szans.
 
Ja czekam w szpitalu na ten zastrzyk ... Yyyy mam nr 42 :eek::o

Myślałam , że jak mam na kartce 12:00 to 12:00 hahah a tu tłum ludzi na holu tzn . Kobiet w ciąży - pewnie też czekają na zastrzyk :D ciekawie się zapowiada.....
 
Dzień dobry:)
Za każdym razem oczywiście mnóstwo do nadrobienia,ale i świetne wieści i dzieciaczkach!:D
Gratuluję wszystkim wizytujacym mamom dużych maluchów i dobrych szyjek :)

Ja w poczekalni u okulisty jestem,zbadam sobie dno oka na wszelki wypadek. Na pewno będę spokojniejsza,że pozwala mi na sn(bo bardzo liczę,ze jednak pozwoli) :)

Co do Swiata dziecka z allegro to spokojnie...ja zamawialam od nich juz w maju,ale patrzylam na czas wysylki i chyba bylo to nieci dłużej.

I mnie dziś paczka z gemini przyszła,szczesciem zaznaczylam fakturę:)
Aspiratorek wygląda super-solidny,ciagnie zdecydowanie ale delikatnie. Nie ogarnelam tylko jak wyłączyć melodyjki jak już się je wlaczy no i w końcu wyjęłam baterie :D
 
Nie wiem czy wakacje takie wolne. Może w szkołach w przedszkolach się normalnie pracuje w wakacje owszem urlop mam, ale to normalny urlop jak u każdej z was. Jedyny minus ze
Muszę wybrać cały w wakacje w roku szkolnym nie ma szans.


A ile h w tygodniu macie ? Czy to każdy ma inaczej ? :D
 
reklama
Spokojnie ! Ja zamawialam 4 dni temu mam paczkę i wszystko ok. U Ciebie też się wyjaśni nie denerwuj się poczekaj dwa dni. Myślę że za poważny sprzedawca żeby sobie na to pozwolił.

no dostałam odpowiedź że paczka PRZYGOTOWANA DO WYSYŁKI, a wczoraj że PACZKA WYSŁANA, więc coś chyba nie halo.... na pewno pozytywa ode mnie nie otrzymają... to kpina....
 
Do góry