reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Fajnee :D
I to ze stelażem juz? Też dobrze. U nas zagłówek chyba za wysoki by był i te półki z boku jakos nie przemawiają do mnie. Ale za to szuflady jak najbardziej :)
Tak, ze stelażem :) jest reż opcja kupienia go bez zaglowka, z samymi szufladami. Wtedy chyba kosztuje około 850zl w opcji 180x200 (ja mniejszego nie chce :p) 160x200 jeszcze tańsze.
Ogólnie ikea mnie przeraża [emoji23] czuję się jakbym klocki Lego kupowała, tyle rzeczy można ze sobą połączyć ;)
 
Kazda z nas jest inna, ma inny charakter i prawdopodobnie zrobilaby tak jak uwaza za sluszne. Wiele z nas pewnie nic by nie powiedziało i to tez mozna skrytykowac. Tak naprawdę nie wiemy jak sie zachowamy w jakiejs sytuacji dopoki same w niej nie jestesmy. Latwo jest oceniac.

Ja sie staram zbytnio nie zzywac z ludźmi z internetu. Życie mnie juz swoje nauczylo. Chociaz w razie czego latwiej od takich znajomych sie odciac jak nam cos nie pasuje. Czy dziecinne jest wyrzucanie ze znajomych? Nie wiem. Nie korzystam z portali spol. wiec nie bede oceniac i sie wypowiadac. Moge rownie dobrze napisać ze posiadanie fejsa i chwalenie sie kazdym wydarzeniem calemu swiatu jest dziecinne, bo dorosli potrafia zyc bez tego ;) ale to takie moje pitu pitu, nic osobistego ;) jesli komus podnosi to samoocene, albo sprawia przyjemność to super :)
Ja jak sie staralam o dziecko bylam na takim forum staraniowym na fb a później na czacie. Mam super kontakt z wieloma dziewczynami :) a np jutro jade spotkać sie z dwiema [emoji3] jedna ma juz 3 miesięczna corke, a druga w ciąży 3 miesiące mlodszej niz ja [emoji3] gadamy codziennie na fejsie. Sa dla mnie jak siostry, ktorych nie mam :) [emoji173][emoji173]
 
No ja mam ponad 80km :D byliśmy raz pooglądać właśnie, pospisywalam wszystko, zrobiłam zamówienie przez neta i mąż ze znajomym pojechali dostawczakiem odebrać bo ikea krzyknęła 430 zł za przywóz [emoji50] tak, już mam, ale jeszcze w paczkach
Ja tez daleko bo prawie 100km ale nowa Ska do Wro zrobiona wiec 45min i na miejscu [emoji3][emoji173]
 
Ja jak sie staralam o dziecko bylam na takim forum staraniowym na fb a później na czacie. Mam super kontakt z wieloma dziewczynami :) a np jutro jade spotkać sie z dwiema [emoji3] jedna ma juz 3 miesięczna corke, a druga w ciąży 3 miesiące mlodszej niz ja [emoji3] gadamy codziennie na fejsie. Sa dla mnie jak siostry, ktorych nie mam :) [emoji173][emoji173]

Ja też mam jedną przyjaźń internetowa :-)
 
Wózki wam się śnią powiadacie ? Proszszsz... ja dzis byłam w Himalajach w 7 miesiącu ciąży, zdobyłam jakiś szczyt padł mi telefon, nie mogłam zrobić zdjęcia i się obudziłam.
-,-

z poprzedniego forum zostało nas 4, widujemy się rzadko bo rzadko, ale piszemy codziennie :)
 
Ja jak sie staralam o dziecko bylam na takim forum staraniowym na fb a później na czacie. Mam super kontakt z wieloma dziewczynami :) a np jutro jade spotkać sie z dwiema [emoji3] jedna ma juz 3 miesięczna corke, a druga w ciąży 3 miesiące mlodszej niz ja [emoji3] gadamy codziennie na fejsie. Sa dla mnie jak siostry, ktorych nie mam :) [emoji173][emoji173]

ja w pierwszej ciąży byłam na 2 forach a jak planowałam ciążę (październik 2016) to na jednym i do dziś utrzymujemy kontakt ;) (z każdy z forum ;) ) z kilkoma udało mi się spotkać :D
 
Kazda z nas jest inna, ma inny charakter i prawdopodobnie zrobilaby tak jak uwaza za sluszne. Wiele z nas pewnie nic by nie powiedziało i to tez mozna skrytykowac. Tak naprawdę nie wiemy jak sie zachowamy w jakiejs sytuacji dopoki same w niej nie jestesmy. Latwo jest oceniac.

Ja sie staram zbytnio nie zzywac z ludźmi z internetu. Życie mnie juz swoje nauczylo. Chociaz w razie czego latwiej od takich znajomych sie odciac jak nam cos nie pasuje. Czy dziecinne jest wyrzucanie ze znajomych? Nie wiem. Nie korzystam z portali spol. wiec nie bede oceniac i sie wypowiadac. Moge rownie dobrze napisać ze posiadanie fejsa i chwalenie sie kazdym wydarzeniem calemu swiatu jest dziecinne, bo dorosli potrafia zyc bez tego ;) ale to takie moje pitu pitu, nic osobistego ;) jesli komus podnosi to samoocene, albo sprawia przyjemność to super :)
Ja mam fb i zdjęcie mojego dziecka a raczej rodzinne jest ostatnio ze świat bożonarodzeniowych więc chyba nie każdy kto ma fb się chwali :) ale rozumiem co masz na myśli, mam w znajomych mamusie które wrzucają 2 razy w tyg foty po 40 sztuk gdzie większość jest rozmazanych i opis: moi mężczyźni, moja księżniczka, czy nie jest cudne? Itd. Aż się wymiotowac chce. [emoji13]
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za wasze opinie w sprawie mojego wyjazdu, nie wiecie nawet jak mi to pomogło :) za tydzień w zależności jak się będę czuła i co powie gin podejmę ostatecznie decyzję. Jeśli będzie zielone światło to spakowanie się to będzie chwila moment bo jestem już mistrzem w tej dziedzinie :p 3 lata praktyki :D a moj mąż już jest mistrzem w upychaniu bagażu do samochodu, czasem to aż ciężko uwierzyć że w naszym bagażniku tyle sie potrafi zmieścić ;)
 
Do góry