reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam fb i zdjęcie mojego dziecka a raczej rodzinne jest ostatnio ze świat bożonarodzeniowych więc chyba nie każdy kto ma fb się chwali :) ale rozumiem co masz na myśli, mam w znajomych mamusie które wrzucają 2 razy w tyg foty po 40 sztuk gdzie większość jest rozmazanych i opis: moi mężczyźni, moja księżniczka, czy nie jest cudne? Itd. Aż się wymiotowac chce. [emoji13]

A mi to zawsze humor poprawia :-)
I są osoby do których taka stylówa pasuje jak ulał.
:-D
Kiedyś dla żartów mówię do P.
Ej weź się odznacz na fejsie to się zrobimy że jesteśmy razem i będę mogła Cię odznaczac na zdjęciach :-p
Jego spojrzenie mówiło wszystko. :-p

Taka znajoma, która niewiele wie o moim życiu A mam ja na fejsie . Zapytała czy mi coś nie pomóc bo chyba sama będę dziecko wychowywała. Faceta na fejsie ni śladu.
:p
 
reklama
No ale widocznie zrozumiał albo nie wiem co tam jeszcze..i nie komentował więcej. malutko przytyłaś. Może hormony ciazowe służą utrzymaniu wagi?
Ja tez jestem z tych troszkę większych i czuje sie obecnie jak słoń :D no ale cóz,najważniejsze maluchy :D
Wczoraj z koleżanką która me termin za 2 tyg. się spotkałam...ma 22kg na plusie. Dla mnoe wygląda pięknie ale ona mówi, że już ledwo chodzi i wierzę jej bo to ogromne obciążenie. Zawsze taka drobniutka była 50kg wagi a teraz...Ja przy niej to pikuś a wydawało mi się że już pękam w szwach :p
Macie juz w domu? Kurcze,ja mam trochę daleko do ikei żeby sie przejechac tylko pooglądac:/
Przy okazji wizyty u gin.w Lu do Ikei musisz wstępować na oglądanie :)
 
A mi to zawsze humor poprawia :-)
I są osoby do których taka stylówa pasuje jak ulał.
:-D
Kiedyś dla żartów mówię do P.
Ej weź się odznacz na fejsie to się zrobimy że jesteśmy razem i będę mogła Cię odznaczac na zdjęciach :-p
Jego spojrzenie mówiło wszystko. :-p

Taka znajoma, która niewiele wie o moim życiu A mam ja na fejsie . Zapytała czy mi coś nie pomóc bo chyba sama będę dziecko wychowywała. Faceta na fejsie ni śladu.
:p
Hahaha to mój miał na profilowum zdjęcie ze za nim jest słońce i twarzy Noe widac. To zdjęcie miał z 5 lat. Teraz na wakacjach powiedziałam ze chyba musi zrobić Nowe, bardziej aktualne bo ma zakola. [emoji23] i bobasa. To powiedział ok Ale się odwrócił więc widać tylko jego tyłek i naszego syna którego ma na rękach Ale też tylko tył głowy więc no... dalej incognito
 
Ja mam fb i zdjęcie mojego dziecka a raczej rodzinne jest ostatnio ze świat bożonarodzeniowych więc chyba nie każdy kto ma fb się chwali :) ale rozumiem co masz na myśli, mam w znajomych mamusie które wrzucają 2 razy w tyg foty po 40 sztuk gdzie większość jest rozmazanych i opis: moi mężczyźni, moja księżniczka, czy nie jest cudne? Itd. Aż się wymiotowac chce. [emoji13]
Ja mimo ze lubie osoby, ktore mam w znajomych na fb to czesto uzywam opcji 'przestan obserwowac' wlasnie dlatego, ze wrzucaja 5 ujec z jednego momentu i tak po kilka razy dziennie [emoji85] bardzo lubie instagram, story na instagramie i mam wrazenie, ze tam duzo wrzucam, ale pozniej patrze na kolezanki i jednak nieee, malo daje [emoji14] ale mnie ogolnie fb juz denerwuje, za duzy balagan sie porobil..
 
Wex nie strasz [emoji14] Mam nadzieję,że sił mj starczy na wszystko :D
Kochana ja nadzieję to też mam ale wyobrażam sobie że jak coś ze mnie wyjdzie to tak szybko nic tam nie wejdzie [emoji6] A a raczej nic tam nie wpuszcze [emoji15] będę się pewnie trochę bała. No to będzie mój pierwszy poród i zobaczymy jak to będzie. No ale "daj nam Boże lekki poród i za rok następne" [emoji23] [emoji23]
 
nawet nie wiesz,jak się cieszę,że mój juz dawno stoi. Teraz chyba by mnie zamknęli do domu bez klamek przez te nocne wybory :D a jaka zmęczona po nich jestem :D
Ja też się cieszę,że z wózkiem nie mieliśmy problemów. Bo teraz ja się nie mogę zdecydować jaki kolor kocyka A co powiedzieć jaki wózek [emoji23] [emoji23]
 

Przestało lać, robi się ciepło więc lepiej.Nie mam takich zawrotów głowy.
Dziś mam wizytę położnej i podpisanie deklaracji.Weszlam w 26 TC, teraz będą już w razie czego ratować moja corcie.
I tylko mam nadzieję że serducho mi te 10 tyg wytrzyma minimum i obejdzie się bez szpitala.

Póki co ma położenie miednicowe i mocno mnie ciągnie w jednym boku jak się rozpycha .Oby się obróciła do porodu
 
reklama
Właśnie wróciłam z targu i robię porządek w kuchni. Ogólnie jak coś robię włączam stream mini Max Piotra Kaczkowskiego.
Zastanawiam się czy mój Synek lubi ten głos bo ja bardzo.
Może będzie miał radiowy głos :-)
Ciekawe. Muzyki słucham dużo, ciekawe czy to się przełoży na Jego zamiłowania .
 
Do góry