reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nadrobiłam Was że szpitalnego łóżka.... Nic się nie dzieje, tylko ciągle mam wysokie leukocyty, w posiewie w moczu nic nie wyszło i dwóch lekarzy nie wiedziało o co chodzi, dostałam skierowanie do szpitala żeby to sprawdzić. Z ciążą nic się nie dzieje, teraz czekam na KTG no i żeby jakiś lekarz się pojawił bo narazie same położne. Mąż zestresowany strasznie, mam nadzieję że to nic poważnego
Trzymam kciuki &&& żeby okazało sie,że to jakaś pierdoła i żeby szybko Was wypuścili :)
 
reklama
Nadrobiłam Was że szpitalnego łóżka.... Nic się nie dzieje, tylko ciągle mam wysokie leukocyty, w posiewie w moczu nic nie wyszło i dwóch lekarzy nie wiedziało o co chodzi, dostałam skierowanie do szpitala żeby to sprawdzić. Z ciążą nic się nie dzieje, teraz czekam na KTG no i żeby jakiś lekarz się pojawił bo narazie same położne. Mąż zestresowany strasznie, mam nadzieję że to nic poważnego
Spokojnego pobytu, oby krotko i rzeczowo!
 
Nadrobiłam Was że szpitalnego łóżka.... Nic się nie dzieje, tylko ciągle mam wysokie leukocyty, w posiewie w moczu nic nie wyszło i dwóch lekarzy nie wiedziało o co chodzi, dostałam skierowanie do szpitala żeby to sprawdzić. Z ciążą nic się nie dzieje, teraz czekam na KTG no i żeby jakiś lekarz się pojawił bo narazie same położne. Mąż zestresowany strasznie, mam nadzieję że to nic poważnego
W matce polce jestes? Naczekasz sie, ale wazne zeby przyczynę znaleźli i szybko zlikwidowali :*
 
Ile masz tych leukocytow ?
Nadrobiłam Was że szpitalnego łóżka.... Nic się nie dzieje, tylko ciągle mam wysokie leukocyty, w posiewie w moczu nic nie wyszło i dwóch lekarzy nie wiedziało o co chodzi, dostałam skierowanie do szpitala żeby to sprawdzić. Z ciążą nic się nie dzieje, teraz czekam na KTG no i żeby jakiś lekarz się pojawił bo narazie same położne. Mąż zestresowany strasznie, mam nadzieję że to nic poważnego
 
dziewczyny jaki kolor prócz szarego pasuje do brzoskwiniowego? będziemy pół ściany przemalowywać u młodego w pokoju, pierwotnie chciałam szary ale teraz moda na ten kolor wśród niemowlęcych rzeczy i kupuję szary komplet do łóżeczka, co za tym idzie pokój będzie wyglądał smotno z szarymi ścianami, jakies propozycje?
 
reklama
Do góry