reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To chyba zamówie na dwa. Różnica w cenie i tak jest niewielka. A właśnie się tak zastanawiałam czy jak się z jednego ściąga to z drugiego nie kapie [emoji6] dało mi do myślenia jak zobaczyłam na ali takie "przyssawki" z pojemniczkiem na jedną pierś jak drugą się karmi. Ja to jednak zielona jestem w tym wszystkim [emoji15]
Mojej przyjaciółce parę kropel dosłownie kapało z drugiej piersi i raczej takie relacje od kobiet słyszałam. Więc jak mnie zaczęło zalewać, to stwierdziłam, że moje są jakieś inne :-) Ja też miałam bardzo szybki wypływ mleka, odciągałam w 5 minut. A z tego, co czytałam i słyszałam, to normą jest raczej pół godziny na jedną pierś, a nie 5 minut...

Widziałam, że można sobie zmajstrować specjalny stanik z dziurami na ten odsysacz - te przyssawki są szersze i się tam trzymają. Są do kupienia specjalne staniki, ale myślę, że można sobie to samemu zmajstrować [emoji6] Oczywiście jak ktoś będzie często odciągać.
best-breast-pump-for-working-moms1.jpg
 

Załączniki

  • best-breast-pump-for-working-moms1.jpg
    best-breast-pump-for-working-moms1.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 362
I ja mam zamiar(o ile będzie możliwość) ubierać w swoje,które później wypiore i wyprasuje. I takie ładne przygotowalam,że zal by mi było ich wyrzucić czy nawet żeby zginęły:)
Dokładnie. Przecież nawet w sklepie nowe ubranka są wymacane przez setki rąk (A ręce ludzie mają różne). Mogą na nie kaszleć,kichać i prychać. Zarazki są wszędzie.
 
Mojej przyjaciółce parę kropel dosłownie kapało z drugiej piersi i raczej takie relacje od kobiet słyszałam. Więc jak mnie zaczęło zalewać, to stwierdziłam, że moje są jakieś inne :-) Ja też miałam bardzo szybki wypływ mleka, odciągałam w 5 minut. A z tego, co czytałam i słyszałam, to normą jest raczej pół godziny na jedną pierś, a nie 5 minut...

Widziałam, że można sobie zmajstrować specjalny stanik z dziurami na ten odsysacz - te przyssawki są szersze i się tam trzymają. Są do kupienia specjalne staniki, ale myślę, że można sobie to samemu zmajstrować [emoji6] Oczywiście jak ktoś będzie często odciągać.Zobacz załącznik 877301
Mój mąż inżynier na pewno coś wymyśli [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Mam pytanie, kupilam ostatnio używany bujaczek, mate edukacyjna i jutro odbieram wózek. Chciałam to jakoś wyczyścić czy macie jakieś pomysły. Czy zwykły proszek do prania z wodą wystarczy?
Wiem są takie płyny do odkazania dla przedszkoli ale trzeba kupić odrazu 10 litrów.
A materiału bujaczka nie możesz ściągnąć ze stelaża? Ja normalnie sciagalam i do pralki. To samo z mata, palaki sciagalam i do pralki.
 
reklama
Ja mam na jeden cyc i myślę nad kupnem tego na dwa i tak, bo z moimi cyckami jest taki problem, że leci mi mleko z obydwu cycków na raz... Jak z jednego odciągałam 90 ml, to z drugiego wykapywało samo 40 ml. Zbierałam to do wyparzonej specjalnej nakładki. Ale prościej by było odciągnąć od razu z dwóch [emoji6] Większość kobiet nie ma aż takiego wypływu, ale sporo babek odciąga mleko przez bitą godzinę, więc skrócenie tego czasu jest zbawieniem.
Kurcze tez tak mialam, papier podkladalam bo wszystko mokre :D nie pomyślałam o kubeczku[emoji85]
 
Do góry