reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Poka! Może mnie zainspirujesz :D
Przecież tak mogę pokazać . Wybrałam taką bo wtedy już będę miała duży brzuch , będzie dobra mam nadzieję w 36 i 37tc[emoji4].
20180712104602.jpg
 

Załączniki

  • 20180712104602.jpg
    20180712104602.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 232
Zazdroszczę takich piersi [emoji4]. Moje przed ciążą to rozmiar B obecnie urosły co mnie cieszy niezmiernie do rozmiaru D. Piersi to zawsze był mój kompleks, chociaż mąż twierdzi że małe też są fajne [emoji14] taaaaaa.....
Mój mąż też lubi małe. Ale każda jego była co widziałam (na zdjęciach) miała małe piersi więc chyba coś w tym jest z prawdy. Ja miałam 65 C po ciąży 70D. Teraz pewnie po ciąży znowu o 1 do góry. Ale ja moje piersi lubiłam bo choć małe Ale jędrne i było parę osób co pytali się czy operacje robiłam bo takie okrągłe. A teraz szkoda gadać. Rozstępy, wiszace, wstyd bez stanika chodzić. :(
 
U mnie krzywa wyszła po 1 h 145, po 2h 155.( norma po 2 w ciąży to 153)
Gin stwierdził że tylko o 2 przekroczenie, więc cukrzycy raczej nie ma.
Ale do diabetologa sama poszłam i okazało się, wg mojej diabetolog ze każde przekroczenie, to juz cukrzyca ciążowa. I "zapisała" diete :) i mierzenie cukru.
Myślę, że co lekarz to opinia.
No to Ty masz dziwny wynik po 2h - wyższy no po 1. I jak często mierzysz cukier?
 
reklama
Mój brat też ma na imię Wojtek i jest chrzestnym dla naszego Wojtka [emoji14]. Nie mogłam jakoś zapomnieć o tym imieniu. Zresztą od początku mówiłam do brzucha Wojtuś [emoji6].
Ooo super, ale za to moj Bartek chyba na to nie pojdzie [emoji3] ciezko mi z tym chlopem było wybrac imie
 
Do góry