reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie też mąz trzyma urlop na jesień .

Też planujemy L4 na mnie 2 tyg opieki po cesarce + urlop ale 2 tygodnie tak żeby miesiąc ten pierwszy mi pomógł ...

A właśnie kto daje L4 opieki na kobietę matkę po cesarce? Ginekolog prowadzacy ? Czy że szpitala ? Czy od rodzinnego ? Wie ktoś ? Hmmmm
A jakie masz wskazanie do cc?
 
reklama
Dziewczyny, czy któras z was może mi polecic nie wściekłe drogi laktator dwufazowy elektryczny? Myślałam o tej firmie Canpol, wydaje się ok.

Edit. Już doczytalam że Canpol wolny i głośny :-/
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż uważa,że wyglądam pięknie. Często mi to powtarza. Jest kochany... tylko ja mam lustro. :)
Kochana w jego oczach jestes piekna, nosisz w.sobie zycie, jeszcze nascie tygodni, po tym czasie nawet nie bedziesz pamiętać, i nie bedzie mialo znaczenia to jak wygladalas w.ciazy albo inaczej jak.czulas ze wygladasz.
Ja tez mam gorsze dni, do tego te moje paskudne rajtuzy antyzylakowe i zylaki zalozyc spodenek nie moge... maz jak patrzy na moja naga noge to jest przerażony także wsparcia brak hehe ale ja wiem ze prztrwam to lato i bedzie dobrze! Hm...
 
Psyt...
Moja rada jezeli moge to angażować...wlasnie OD samego poczatku od pierwszych tygodni.... bo inaczej sie przywyczai tatus .....ze mama sama ogarnia przy malym wszystko sama ....i ciezko to potem cofnąć... np kąpiel.... i pieluchy... a jak na MM to i mleko niech umie szykowac... zawsze do snu etc... niech trzyma na odbicie... jest co robic i przy takim okruszku :)
Równy podział wydaje się rozsądny i żeby facet też uczył się od początku wszystkiego. Znam takie przypadek że tatuś robi więcej przy dzieciach niż mama... Bo ona wiecznie zmęczona była i tak już zostało
 
Nadrobiłam Was :-) widzę że nie tylko kryzys w związku u mnie. Chyba z hormonami coś się znowu dzieje mój również działa mi na nerwy ale głównie dlatego że nie ma siły ochoty spędzać aktywnie że mną czasu ;-( ja jestem w pracy ostatni tydzień i już się martwię co ja będę robić [emoji33] niby roboty jest masę ale i tak się martwię. Dziś mam urodziny i zarzegnalismy topór wojenny dostałam wiaderko z lokalnymi pysznymi lodami A w nie wbita grająca świeczka ;-) miło mega mi było mój mąż w końcu pomyślał ;-) i do tego dostałam zestaw ramek na zdjęcia takie jak chciałam do pokoju dzidzi - dowód że mnie słucha normalnie w szoku jestem. Trochę mi przeszło.
Co do kilogramów ja mam ponad 5 brzuch duży i coraz większe problemy ze schylaniem tak ze łącze się w bólu z Wami.

Dziś mnie wszystko swędzi 9njie wiem czy od balsamu czy dostałam to ciążowe świństwo nie wiem czy jutro aln9 we wtorek nie pójdę pod tym kątem zrobić badań. Miała to któraś z Was ? Mnie tylko klatka swędzi czyli tak jak by od balsamu bo tam się innym smaruje.
Wszystkiego naj naj, zdrowego dzidziusia i wyrozumialego, sluchajacego, pomocnego meza :)
 
reklama
Do góry