reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam zalamke! Przyjechala moja siostra, ma 10-cio miesiecznego synka i moj Igor ciagle go bije, popycha, zabiera zabawki :( On sie tak nigdy nie zachowywal i az mam stracha, jak to bedzie jak sie nasz maly urodzi :( Nie wiem czy to zazdrosc, czy nerwy, bo bawi sie jego zabawkami, ale naprawde przeraza mnie to :(
 
reklama
Mąż mnie nie przeprosił Ale wyczyscil szczurom (ja tego nigdy nie robie, on chciał więc ma zwierzaka), robił obiad i rozwiesil pranie. Czyżby rekompensata. Umowil się z kolegą na jazdę motocyklem, ale oczywiście jak dziecko zaśnie (z tym nigdy problemów nie mamy aby kapal malego, to mu wprowadzilam od początku, ja się nawet "nie uczylam trzymać główki w wodzie" aby potem mnie nie prosić. Pierwszy raz samą wykapalam synka jak mąż zaczął pracować na zmiany wiec już młody siedział :)to nie jest tak że nic nie robi, tylko czasami ma jakieś zaćmienie mózgu co do "mojego stanu" i ogólnie ze on to z arturkiem to świetnie się bawią jak są cały dzień. No i super Ale nic poza tym :)
 
Zrobiłam to dziś pierwszy raz. Mój mąż poszedł szukać sklepu bo mi chipsów zachciało. Nie to że tupalam nogami powiedziałam że mam ochotę A w domu nic nie ma co by nawet mogło zastąpić wstał i poszedł trochę mam wyrzuty sumienia ale raz z wam urodziny A dwa naprawd rzadko to robię częściej pójdzie jak on ma zachcianki.
 
Eh u mnie by się nie sprawdziło i w pierwszej i w drugiej ciąży króluje pasztet z ogórkiem malosolnym albo ser żółty. A pierwszy chłopiec teraz dziewczyna :)
U mnie też nie. Na początku ciąży ogóry kiszone i wszystko co kwaśne A teraz słooooodkie [emoji12] [emoji12]
 
Czytam o cholestazie i czytam również że od 3 trymestr mamy największą burzę hormonalną myślę że te nasze problemy z partnerami częściowo z tego wynikają. Jesteśmy coraz grubsze jest coraz cieplej hormonów coraz więcej i jeszczenoji niedomyślni z czym się borykamy ale damy radę dziewczyny już duża częśc poniżej 100 dni. Kurde ciekawe czy te chipsy przyniesie [emoji848]
 
Zapomniałam napisać ze zwolnilam miejsce w komodzie dla Liwii i starszaka przenieśliśmy do "dorosłego łóżka" aby siostrze oddał swoje szczebelkowe. Łatwo poszło. :) zamówiłam spiworek do wózka z alli i do fotelika takie cos ze mozna to rozpiac w samochodzie. Taki misiek. Nie kupuję kombinezony dla takiego maleństwa. Muszę kupić jeszcze pieluchy jednorazowe i ewentualnie ubranka (znajoma ma mi dac więc zobaczę co po marcowym dziecku będę mogła ubrać małej) wydaje mi się ze to wszystko już. Ewentualnie jakieś już widzimisie :)
 
Dziewczyny czy któraś z Was używała 2w1 przewijak z wanienka ? Czy jest to praktyczne? Do którego miesiąca mniej więcej dziecko mieści się w takiej wanience ?
 
Dziewczyny... mam dziś kryzys. 28 tydz ciazy. Przytylam 9 kg. I wiecie co... nie mogę na siebie patrzec. Tylek i uda mi urosły, celluit mam paskudny. Ja wiem,ze najważniejsze, żeby maluszek był zdrowy,ze reszta jest mało istotna... ale jakoś mnie to dziś strasznie przytłacza :(
Mnie tylki przytłacza jak ubieram spodnie,które kiedyś nosiłam jako luźne i zwiewne A teraz leżą na mnie jak leginsy [emoji6] [emoji1]
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was używała 2w1 przewijak z wanienka ? Czy jest to praktyczne? Do którego miesiąca mniej więcej dziecko mieści się w takiej wanience ?
Ja używałam, to byla komoda kapielowa Ceba (noe wiem czy jeszcze produkuja). My raczej z tych co dlugo uzytkuja rzeczy, ale wydaje mi sie, ze pol roku max ta wanienka byla w uzyciu. Pamiętam ze syn jeszcze nie siedział, ale umial dobrze podnosoc glowe, gdy zaczelismy go myc w naszej wannie. Zreszta on niecierpial kąpieli, moze dlatego chcieliśmy cos zmienic?
 
Do góry