reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja mam 170 cm (niezbyt lubię swój wzrost), mąż 178. Kiedyś się dużo nasłuchałam od mamy, że powinnam mieć wyższego faceta:realmad:jak mnie to irytowało...
 
Ja za luteine też jakies grosze place. I recepty od gina mam normalnie refundowane, tamto co było takie drogie to juz nie pamietam czy dermatolog, alergolog, ortopeda... dawno to bylo, ale taki tekst mi pani w aptece powiedziala.

Rodzinny nie chcial mi wypisywac w ciąży na nic poza morfologia, moczem i zelazem, wiec sobie darowalam te wizyty bo mi szkoda czasu. Jeszcze siedzieć w przychodni z tymi wszystkimi chorymi ludzmi musialam.
Mi rodzinny wypisuje morfologie, mocz, wszystkie tarczycowe i glukoze. Czyli te podstawowe które muszę mieć na każdą wizyte. Na szczęście nie musze tam siedzieć i czekać w kolejce bo tak to pewnie też by mi się nie chciało [emoji6]
 
A myslisz ze bedziesz korzystala od poczatku z poscieli? Ja tylko prześcieradło i plaska poduszke mlodemu wkladam do tej pory. Popiore i poprasuje jak bede miala szafe dla maluchow, poki co nie mam gdzie nawet układać :p ale planuje to ogarnac w tym msc bo później coraz trudniej przy zelazku stac. Chociaz pierwszemu prasowalam wszystko w dniu kiedy szlam do szpitala i tez bylo ok ;)

napisałam później że od parady będzie, nie lubię łysego łóżka ;)
 
U mnie tak bylo. 13-14 a wygladalam na 18-20. Jeszcze cycki w rozmiarze C dodatkowo :D
Ja miałam odwrotnie. Jak miałam 18 wyglądałam na 13... Wysoka byłam, ale co z tego. Wszyscy do mnie na ty walili do trzydziestki, ludzie kompletnie bez szacunku mnie traktowali, bo myśleli że gówniara. Jak miałam 18 lat, to usłyszałam w obuwniczym, że mogę kupić przecież większe buty, bo jeszcze mi stopa urośnie... Wszyscy myślą, że mój mąż dużo starszy ode mnie jest, a on jest 3 lata młodszy [emoji1] Teraz mam 33 lata i już na te 23 wyglądam, ale w pierwszej ciąży wyglądałam na góra 20, więc może nie jak nastolatka, ale miałam wrażenie, że ludzie na mnie dziwnie patrzą... U nas ten wygląd rodzinny - moja mama też dużo młodziej wygląda i narzeka na to, bo ludzie koło 50tki z wyższością ją traktują, bo myślą, że są starsi od niej. A ona ma 60.

Tak mi się jeszcze przypomniało - jakieś Greenpeace chodziło po domach rok, czy dwa lata temu i namawiali na oddanie połowy wypłaty. Najpierw im się tłumaczyłam, że mąż decyduje o finansach w naszym domu, więc nie mogę im nic zaoferować [emoji6] A potem jak przyszli znowu, to na pytanie, czy jest ktoś dorosły w domu odpowiedziałam, że nie ma i sobie poszli... A ja już po 30tce byłam.
 
reklama
U nas wróciło ciepelko i mam więcej chęci do życia.Chodzimy sobie z chłopakami na basen.
Starszy szaleje a ja z młodym kulamy piłkę w brodziku itd..
 
Do góry