reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

0BF0D409-DF2E-4CDB-B40C-EA6597B17FD1.jpeg
U mnie tez upał .... siedzę na tarasie , słucham hiszpańskiego radia i udaje ze jestem na wakacjach :cool::p:D
 

Załączniki

  • 0BF0D409-DF2E-4CDB-B40C-EA6597B17FD1.jpeg
    0BF0D409-DF2E-4CDB-B40C-EA6597B17FD1.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 269
reklama
Też bym ciągle jadła, szkooda, że nie mogę. Teraz jedziemy na weekend do Wrocławia i żałuję, że nie będę mogła dobrze pojeść:( dzisiaj próbuje zrobić na obiad kopytka z mąki żytniej, ale boję się, że po ziemniorach mi skoczy cukier. Ale ba ryż i kaszę już nie mogę patrzeć, fuj. A najgorszy jest dla mnie chyba ryż brązowy, obrzydliwy. Po ciąży chyba w ogóle nie będę jeść ryżu.
 
Ja bede kupowac spiworek ale dopiero po urodzeniu, zobacze przede wszystkim kiedy bedzie potrzebny bo jeszcze caly pazdziernik a nawet listopad moze sie nie przydac, takze nauczona doswiadczeniem poczekam az bedzie potrzeba a moze jej nie bedzie ?? Ale mam tez w razie czego kombinezony w roznych rozmiarach takze tez inaczej jesli nic nie masz
Pewnie.... mrozy to zazwyczaj sa w styczniu.... to te dzieci wieksze beda... pazdzierrnik potrafi byc ostatnimi laty fajny i cieply...
 
Ostatnia edycja:
spokojnie, 30 tydzien to w siatce centylowej ok 1850g 90 centyl
Ale na tym etapie margines błędu jest rzędu kilkuset gram :)
Urodziłam w 30+1d wg usg było 1780g a faktycznie K miał 1560g :)
Bierzesz cały czas witaminy ciążowe? Moze zapytaj lekarza, trzeba odstawić :)

A propo witamin to ja tez spotkałam się z opinia dwóch lekarzy ze jak kobieta zdrowo się odżywia to nie musi ich przyjmować, bo po nich dzieci się wielkie rodzą i jeszcze główki maja twarde i trudniej im się dostosować do kanału rodnego w momencie porodu
 
Wiem, wiem że przy dużej wadze dziecka robią cc ale ja bardzo nie chcę... Jak będzie trzeba to trudno, ale póki co wizualizuje SN [emoji1]

Po latach nie ma to znaczenia... ja strasznie chcialam pierwszego syna rodzic sn... nie wyszlo.... ja wiem ze mamy swoje pragnienia co do porodu..

U mnie smiesznie bylo bo
Do 37 tc byl glowa w dół i wizualizacje mialam sn
38 tc posladkowo.... przestawialam myslenie na cc
40 tc glowa w dol... z powrotem sie przestawialam na sn....
Jest tyle zmiennych ktore zdecyduja o Waszym bezpieczenstwie...
najwazniejszy dzidzius i Twoje zdrowie... reszta sie nie bedzie liczyc :)
 
reklama
Też bym ciągle jadła, szkooda, że nie mogę. Teraz jedziemy na weekend do Wrocławia i żałuję, że nie będę mogła dobrze pojeść:( dzisiaj próbuje zrobić na obiad kopytka z mąki żytniej, ale boję się, że po ziemniorach mi skoczy cukier. Ale ba ryż i kaszę już nie mogę patrzeć, fuj. A najgorszy jest dla mnie chyba ryż brązowy, obrzydliwy. Po ciąży chyba w ogóle nie będę jeść ryżu.
Kasiu ja to samo mam zjadła bym coś dobrego[emoji6] dzisiaj robię gołąbki mam dosyć kasz i ciemnego ryżu i słuchej wędliny domowe potrzebuje trochę chemii [emoji6][emoji846] upiekłam ciasto i chleb z mąki orkiszowej i cukier w porządku mam dalej Na czczo wysoki powyżej 90 co raz większą insulinę biorę i nic szok mam wizytę 10 lipca na pewno znowu mi zwiększy dawkę.
 
Do góry