reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Poczekaj do kolejnej wizyty z martwieniem się. Teraz mógł być przecież jakiś błąd pomiarowy i potem się okaże, że jest mniejsza. Poza tym dzieci czasami lubią rosnąć skokowo i potem przez jakiś czas wzrost może zwolnić. Moja córka nie przybierała tak mocno w ostatnim miesiącu, nie ma reguły.
Dziękuję Miao [emoji8] na pewno masz rację.
 
reklama
U gina zawsze współpracuje na szczęście. Wczoraj kochana próbowałam słodkiego jedzenia i picia, chodzenia, tańczenia, zmian pozycji łącznie z taką do góry nogami...on nawet nie drgnął :(
14-21 byłam w pracy w ciągłym ruchu ale nie pamiętam żeby się ruszał:(
Ostatni raz czułam go rano jak zbierałam ogórki i mu chyba było niewygodnie...w nocy już miałam wizję, że go zadusiłam podczas tych ogórków :(
Rano kąpiel z myślą o wizycie. No i chyba to zadziałało bo teraz leniwe, takie gdzieś wewnątrz ruchy zaczynam odczuwać. Chyba odwrócił się plecami do mijego pępka...wcześniej ewidentnie nóżki i rączki tu brykały.
Ja w pracy w biegu też nigdy nie czułam ruchów. Po pierwsze skupiasz się wtedy na czymś innym i ich się nie zauważa. Po drugie jak byłaś w ruchu, to ciągle bujałaś, a to działa usypiająco. Mogła się też właśnie zmienić pozycja dzidziora, tak jak piszesz - nie czujesz więc ruchów tam, gdzie wcześniej je czułaś.
 
No mnie to martwi, że to już 2 kg. Podobno dzieci najwięcej przybierają w ostatnim miesiącu więc martwię się, że będzie kolosek. A syn 3700 [emoji50] Dziewczynki są zwykle mniejsze niż chłopcy od jednej mamy choć pewnie są wyjątki od reguły [emoji12]
Może nie będzie tak źle [emoji6]

Wypiłam tą glukozę. Jeszcze mnie trzęsie co jakiś czas ...ale już odliczam.
A ile wazzyl 4 tyg wczesniej ???
Moj tez kolos rosnie 25 i 4 dni i ponad 950g....
 
To jest bardzo rozsadny podzial, ale ja jakos tak nie potrafie. Dla nas najprzyjemniejsze chwile to sa te kiedy bawimy sie RAZEM. Po malym tez widac ze wtedy najszczesliwszy. Czasem jak sie zle czuje i idę do sypialni polezec to i tak chlopaki przychodza do mnie i na podlodze obok lozka sie bawia :) no chyba ze wyraźnie dam znac ze potrzebuje spokoju i ciszy, to wtedy nie ;)

U mnie tez, nawet jak uciekam do lazienki wejsc do wanny czy cos sie ogarnac to nasluchluje co robia smieje sie do siebie jak sie wyglupiaja i zaraz oni przychodza albo ja ich wolam, z dwojka dzieci pewnie juz bedzie inaczej[emoji23]
 
Moja gin puka głowicą od Usg w brzuch albo każe kaszleć [emoji1] nieraz jak ostro kichne to mały też podskoczy [emoji1]
Mi ginekolog na pierwszym prenatalnym w pierwszej ciąży tak potrząsała brzuchem, że aż bolało i chciałam spytać, co do jasnej Anielki ona robi?! I tak po parę razy. Teraz u innego ginekologa na prenatalnym było dokładnie to samo. Jak się takie coś zobaczy z boku, to można naprawdę stwierdzić, że dziecko zaraz tam się obije całe. A ja to nawet w ciąży nie podskakiwałam nigdy, bo przecież dziecko się obtłucze [emoji1] Widocznie tam jest dużo większa amortyzacja, niż się spodziewamy.
 
reklama
Super ! To świętujemy ? Ja już zjadłam kawałek ciastka z owocami :p
Ja wcinam płatki na sucho. Kurde muszę się bardziej postarać z tym świętowaniem [emoji6] ale w kuchni czeka na mnie micha czereśni [emoji7] ja w tej ciąży zjadłam już chyba ze 100 kg czereśni....
 
Do góry