reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

:)
To moje bedzie prawdopodobnie większe..
Poki co sie nie martwie :)
Ty i tak cesarke będziesz miała. Ja się martwię bo myślę że jeśli ustawi się odpowiednio do porodu to będę rodzić siłami natury. [emoji4] dlatego się martwię. Ale @Miao mnie już pocieszyła i tego będę się trzymać. [emoji1]
 
reklama
U mnie tez, nawet jak uciekam do lazienki wejsc do wanny czy cos sie ogarnac to nasluchluje co robia smieje sie do siebie jak sie wyglupiaja i zaraz oni przychodza albo ja ich wolam, z dwojka dzieci pewnie juz bedzie inaczej[emoji23]
Bedzie :) odczuwam ta roznice codziennie jak jestem z 1 bo drugi w przedszkolu..a od godz. 15 mam 2 dzieci.... z 1 to jest teraz relaks w domu :)
... moje mlode wlasnie je sobie platki na sniadanie...bo wstal o 8.20 :) on je "sam" wlasnie wypil nleko z miski ..nauczyl sie od brata..
Tak wiec ja zmykam na dwor z malym bo jeszcze jest przyjemnie na dworzu.... zamelduje sie z wychodnego :)
 
Mi ginekolog na pierwszym prenatalnym w pierwszej ciąży tak potrząsała brzuchem, że aż bolało i chciałam spytać, co do jasnej Anielki ona robi?! I tak po parę razy. Teraz u innego ginekologa na prenatalnym było dokładnie to samo. Jak się takie coś zobaczy z boku, to można naprawdę stwierdzić, że dziecko zaraz tam się obije całe. A ja to nawet w ciąży nie podskakiwałam nigdy, bo przecież dziecko się obtłucze [emoji1] Widocznie tam jest dużo większa amortyzacja, niż się spodziewamy.
Ja też się tak ze sobą pieściłam. Bałam się za mocno brzucha dotknąć. Ale jak zobaczyłam jak lekarze go traktują i uciskają podczas badań to trochę wyluzowałam[emoji3]
 
No właśnie a jak tam siostra? Wyszła juz?

tak wyszła (wczoraj) wszystko przez infekcję w moczu, po antybiotykoterapii jest już ok :) pisałam też że musiała mieć powtórne USG bo coś tam źle wyszło, no i się potwierdziło ma bardzo mało wód płodowych, będzie musiała mieć USG co tydzień/dwa żeby to kontrolować...
 
Ale miałam stresa...od wczoraj nie czułam ruchów. Całą noc nie mogłam spać. Kombinowałam na różne sposoby go sprowokować ale cisza.
Wiem, że na ip niewiele zdziałam bo pielęgniarki strajkują. Rano chciałam do gina lub położnej próbować się dostać.
Też tak macie? Jestem w 26t5d
Rano po kawie i ciepłej kąpieli coś drgnęło. Chyba ułożył się w innej pozycji bo jakoś inaczej to wszystko odczuwam.

kochana jak za długo nie czujesz ruchów to jedź na IP, wystarczy że przyłożą KTG i słychać, ja mam detektor tętna płodu, także jak coś mnie martwi to przykładam i mam spokojną głowę ;)
 
Ty i tak cesarke będziesz miała. Ja się martwię bo myślę że jeśli ustawi się odpowiednio do porodu to będę rodzić siłami natury. [emoji4] dlatego się martwię. Ale @Miao mnie już pocieszyła i tego będę się trzymać. [emoji1]

Kolos jak bedzie to nie kaza Ci rodzic sn... spokojnie... pozatym waga skomowo.moze rosnac.. raz szybki przyros.a kolejne 4 tyg powolnie... plus bledy pomiarowe nawet o 300~400 g
A ulozenie to i w 40tc moze sie zmienic....
Moj póki co pupa do dołu..ale tak jak piszesz przy cc nie ma to znaczenia
 
Myślisz że pościel Ci się przyda tak odrazu? Czy po prostu kupujesz na zaś?
Ja nie kupuję bo nam się nie sprawdziła. Pierwszą kolderką przykrywalam syna jak miał z 1.5 roku. Wcześniej spał w spiworkach. To ogromna wygoda była dla nas. [emoji4]

racja, mój syn tez spał w śpiworkach, ale nie moge patrzeć na puste łóżeczko, ni epodoba mi się, bedzie chociażby dla estetyki ;)
 
reklama
Do góry