reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

tak wyszła (wczoraj) wszystko przez infekcję w moczu, po antybiotykoterapii jest już ok :) pisałam też że musiała mieć powtórne USG bo coś tam źle wyszło, no i się potwierdziło ma bardzo mało wód płodowych, będzie musiała mieć USG co tydzień/dwa żeby to kontrolować...
No to super, że wyszła. Niech chodzi jak najczęściej na usg. Trzymam kciuki żeby sie jeszcze te wody unormowały.
 
reklama
Wg obowiązujących wytycznych Polskiego Tow. Diabetologicznego to wynik na czczo 92-125 to już cukrzyca ciążowa. Nie mylić z "cukrzycą w ciąży", która jest powyżej 126 na czczo. Może Ty coś na kolację jesz takiego, że Ci rano ten cukier jeszcze wychodzi?
Wiem że wywlekam stare posty ale nadrabiam Was i tu mam zaskoczenie. Cukrzyca w ciąży znaczy, że ktoś chorował na cukrzycę już wcześniej, tak?
 
Ale miałam stresa...od wczoraj nie czułam ruchów. Całą noc nie mogłam spać. Kombinowałam na różne sposoby go sprowokować ale cisza.
Wiem, że na ip niewiele zdziałam bo pielęgniarki strajkują. Rano chciałam do gina lub położnej próbować się dostać.
Też tak macie? Jestem w 26t5d
Rano po kawie i ciepłej kąpieli coś drgnęło. Chyba ułożył się w innej pozycji bo jakoś inaczej to wszystko odczuwam.


@Mamisia83

Link do: Dlaczego w ciąży trzeba pić dużo wody
 
Hehe...I u mnie teraz sezon czereśniowy. Moje ulubione owoce, codziennie je wcinam, mniam....
Ogólnie uważam że mamy cudowny czas na ciążę. Pomijając upały bo te nas wymęczą. Ale wszędzie świeże owoce i warzywa. A zimą to byśmy tylko mrożonki wcinały albo przepłacały za warzywa i owoce wątpliwego pochodzenia.
 
A jak myślicie jaki rozmiar spiworka kupić ? :)

Ja bede kupowac spiworek ale dopiero po urodzeniu, zobacze przede wszystkim kiedy bedzie potrzebny bo jeszcze caly pazdziernik a nawet listopad moze sie nie przydac, takze nauczona doswiadczeniem poczekam az bedzie potrzeba a moze jej nie bedzie ?? Ale mam tez w razie czego kombinezony w roznych rozmiarach takze tez inaczej jesli nic nie masz
 
reklama
Kolos jak bedzie to nie kaza Ci rodzic sn... spokojnie... pozatym waga skomowo.moze rosnac.. raz szybki przyros.a kolejne 4 tyg powolnie... plus bledy pomiarowe nawet o 300~400 g
A ulozenie to i w 40tc moze sie zmienic....
Moj póki co pupa do dołu..ale tak jak piszesz przy cc nie ma to znaczenia
Wiem, wiem że przy dużej wadze dziecka robią cc ale ja bardzo nie chcę... Jak będzie trzeba to trudno, ale póki co wizualizuje SN [emoji1]
 
Do góry