reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A jakies masaze? Rozgladalas sie za czyms? Moze nawet ktos w domu by cie pomasowal byleby delikatnie zeby rozluznic miesnie to troche pusci.
Ja juz tu kiedys polecalam masc jest naturalna wiec w ciazy przynajmniej moj gin mi pozwalal a tez mam z kregoslupem od lat problemy,
Zobacz załącznik 873045
Aspekt kiedys cos strzelilo polecalam jej ta masc nie wiem jak jej pomoglo ??? ale mi masaze, plus takie delikatne jak mi maz robi i ta masc cos tam daje. Taki bol neurologiczny dlugotrwaly jest naparwde okropny ja rozumiem rob cos koniecznie z tym

No właśnie poczekam kilka dni jeszcze jak nie przejdzie to będę chyba szukać fizjo bo nie dam rady dłużej ...... maść zapisałam sobie na telefonie będę czytać o niej już łapie się wszystkiego byleby sobie ulżyć.


Egzamin zaliczony na 4 wiec oficjalnie zaczęłam wakacje !!!!! [emoji173]️ z uczelni musiałam wracać taksówka bo już nie dałam rady [emoji23]
 
Dziękuje [emoji4]
Stanęło na pierwotnie upatrzonym - Cybex priam, wahałam się jednak nad bugaboo cameleon, ale nisko obsadzone siedziska, brak dostępu do kosza gdy zamontowana gondola i kubelkową spacerówka przeważyły na minus :/
A w priama spacerówkę zmieści się nawet 3 latek. Bo wsadzałam Kajta ale niestety wzrost już nie ten [emoji1]



Dla mnie gondola nieodzowna. Prędzej spacerówkę bym sobie darowała i po gondoli kupiła jakaś parasolkę. Ale wożenie niemowlaka w spacerówce - z punktu widzenia fizjo jestem na nie [emoji4]
Dzidziuś musi mieć płasko i dość twardo [emoji6]
Nawet jak zaśnie Ci w foteliku/nosidełku to zalecany max to jakieś 2h przebywania w takiej pozycji. Dlatego tez odrzuciłam spacerówkę kubelkową, bo czasem drzemki w dzień odchodzą tylko w wózku.

A jaki model wybierasz Lux czy Light? Ja się ciagle zastanawiam- light ma kubełkowa spacerówkę i gongole która się składa ze spacerówki (jakoś tak). Jeśli chodzi o gondole to pomyślałam ze przy Light jest łatwiej z zapakowaniem do samochodu, ale sama nie wiem. Jak jesteś bardziej obeznana w temacie to proszę o wskazówki [emoji6]
 
Dziękuje [emoji4]
Stanęło na pierwotnie upatrzonym - Cybex priam, wahałam się jednak nad bugaboo cameleon, ale nisko obsadzone siedziska, brak dostępu do kosza gdy zamontowana gondola i kubelkową spacerówka przeważyły na minus :/
A w priama spacerówkę zmieści się nawet 3 latek. Bo wsadzałam Kajta ale niestety wzrost już nie ten [emoji1]



Dla mnie gondola nieodzowna. Prędzej spacerówkę bym sobie darowała i po gondoli kupiła jakaś parasolkę. Ale wożenie niemowlaka w spacerówce - z punktu widzenia fizjo jestem na nie [emoji4]
Dzidziuś musi mieć płasko i dość twardo [emoji6]
Nawet jak zaśnie Ci w foteliku/nosidełku to zalecany max to jakieś 2h przebywania w takiej pozycji. Dlatego tez odrzuciłam spacerówkę kubelkową, bo czasem drzemki w dzień odchodzą tylko w wózku.

Właśnie doczytałam Twojego posta.. ze kubełkowa odpada- już wszystko wiem[emoji6]
 
Aspekt kiedys cos strzelilo polecalam jej ta masc nie wiem jak jej pomoglo ???
Ja miałam typowe lumbago, w końcu niczym nie smarowałam (gin pozwolił ibuprofenem smarować np. Dolgit, ale jakoś się nie skusiłam), przeszło samo - zaczęło puszczać po jakichś 2, 3 dniach i w ciągu tygodnia w sumie sobie poszło.
 
Dzis mnie dziad w Biedronce wkurzyl. Wyjexhal z tekstem, ze sama w sklepie nie jestem bo... postawilam wozek z dzieckiem kolo regalu i podeszlam kilka krokow dalej do chlodni (nie stawiam dzieci przy chlodniach) i ze nic dziwnego ze sie we lbach przewraca bo 500 plus a dzieciaki tylko rycza. Maly. marudzil.

powiedzialam ze niech bierze 500plus i wychowa te dzieci. A jak go tak boli ze dostaje pieniadze to niech sobie cale stado machnie. z 11 albo 15 i robi biznes zycia...

Wiecie co mnie wkurza? Nie glosowalam na PIS, mam jakies tam. wyksztalcenie, jakis staz, wolalabym. kiec fajna prace niz siedziec w domu. Wolalabym. miec gwarantowana opieke dla dzieci i zarabiac godziwie.
A tych lu tak boli uglupie 500plus.Nie boli to ze placa za utrzymanie wiezniow, rencistow, szkol, kosciolow i stu innych rzeczy, a tak im tylki sciska ze jakas matka dostanie 500 zl czy 1000zl. Przeciez te kase dostaja tez ich dzieci czy wnuki!
 
A jaki model wybierasz Lux czy Light? Ja się ciagle zastanawiam- light ma kubełkowa spacerówkę i gongole która się składa ze spacerówki (jakoś tak). Jeśli chodzi o gondole to pomyślałam ze przy Light jest łatwiej z zapakowaniem do samochodu, ale sama nie wiem. Jak jesteś bardziej obeznana w temacie to proszę o wskazówki [emoji6]

Zamówiłam Priama w wersji Koi :) oglądałam testowałam stacjonarnie i jeździłam sobie rocznym priamem sąsiadki.
Zdecydowanie lux, ale to dlatego ze totalnie nie przemawia do mnie spacerówka kubelkowa. Do luxa mój suchy 4latek wsiadł, co prawda już musiał dobrze głowę schylic ale myśle ze do 3rz spokojnie starczy ;) Pisałam już wcześniej, ze zazwyczaj te dzieciaczki później śpią w dzień w wózkach czasem nawet tylko w wózku wiec rozkładana na płasko spacerówka to moim zdaniem musthave ;)
Mnie miejsce w bagażniku nijak nie ogranicza bo mamy jeepa i suva, ale lux się składa w całości natomiast siedzisko light chyba trzeba wypiąć ze stelaża zanim złożysz, wiec chyba nawet więcej miejsca zajmie.
 
reklama
No właśnie poczekam kilka dni jeszcze jak nie przejdzie to będę chyba szukać fizjo bo nie dam rady dłużej ...... maść zapisałam sobie na telefonie będę czytać o niej już łapie się wszystkiego byleby sobie ulżyć.


Egzamin zaliczony na 4 wiec oficjalnie zaczęłam wakacje !!!!! [emoji173]️ z uczelni musiałam wracać taksówka bo już nie dałam rady [emoji23]
No to gratulacje [emoji41]
 
Do góry