reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja nie pracuję prawie od początku ciąży bo ciągle było mi niedobrze... A jak czułam się lepiej to niestety pisanie pracy okazało się bardziej czasochłonne niż myślałam ;) nie mam fizycznej pracy tylko sporo latania bo trochę trzeba na komputerze popracować, trochę w laboratorium, które jest na drugim końcu budynku. Mam w planie pojechać do pracy w tym tygodniu z jakimś ciachem i poplotkowac trochę ;) wychodzę zaraz do szkoły rodzenia, pierwsze zajęcia :)
 
reklama
O proszę Cię. W ogóle się tym nie przejmuj .
Ślicznie wyglądasz!!!
Mi najbardziej pocisnęła pinda koleżanka, która w ciąży jednej i drugiej przytyła UWAGA 30 kg. No LITOŚCI!.
Jej musieli cisnąć to mi pocisnęła w 4 mc że wyglądam na 6 ...
Zignorowałam ja kompletnie ...
Zazwyczaj taki komenty są od "gupich" zakompleksionych pind ale oczywiście nie chce tam nikogo u Ciebie z roboty urazić.

Mężczyzna nigdy Ci nie powie takiego głupstwa. Chyba, że tak zadziornie w żartach.
Przecież to co się dzieje w naszych brzuchach to absolutna magia !
Ja ostatnio byłam w siebie na oddziale na chwile i mój młody był ze mną.... a moja jedna „ koleżanka” od razu teksty... ale się spaslas, a jeszcze to nie koniec ... a włosy to siano .... a wogole to widać ze to będzie dziewczynka ... zbrzydłas i nos ci urósł.... a twój mąż to pewnie w szoku ze tak wyglądasz ...... :errr: a mój młody mówi do mnie później „ mamo a czemu ta pani tak do ciebie mówi, przecierz to chamskie „....
 
Ja nie pracuje od początku , do pracy zajeżdzam albo zobaczyć męża jak ma kilka dyżurów pod rząd :-D albo zawieźć L4

Tobie praca w ciąży niewskazana w ogóle właśnie od samego początku.
Ty tam dajesz całą siebie. Wszystko.
Za duży też czasami stres . Adrenalina.
Skupienie na innych.
Nie to co ja biurwa to sobie mogłam posiedzieć do 4 mc
 
Ja ostatnio byłam w siebie na oddziale na chwile i mój młody był ze mną.... a moja jedna „ koleżanka” od razu teksty... ale się spaslas, a jeszcze to nie koniec ... a włosy to siano .... a wogole to widać ze to będzie dziewczynka ... zbrzydłas i nos ci urósł.... a twój mąż to pewnie w szoku ze tak wyglądasz ...... :errr: a mój młody mówi do mnie później „ mamo a czemu ta pani tak do ciebie mówi, przecierz to chamskie „....

Wow serio ? Mam nadzieje ze jej jakoś dosadnie odpowiedziałaś bo znając mnie to ja bym chyba jej kudły wyrwała ;)

Chyba jakaś zawistna zazdrośnica albo na mózg się jej rzuciło.

Ja to zbrzydłam akurat moja cera wola o pomstę do nieba ale Ty?! Bez jaj
 
Tobie praca w ciąży niewskazana w ogóle właśnie od samego początku.
Ty tam dajesz całą siebie. Wszystko.
Za duży też czasami stres . Adrenalina.
Skupienie na innych.
Nie to co ja biurwa to sobie mogłam posiedzieć do 4 mc
To prawda stres ogromny... ostatnio kolega anestezjolog , młody gość, padł w domu i nie uratowali...
 
Wow serio ? Mam nadzieje ze jej jakoś dosadnie odpowiedziałaś bo znając mnie to ja bym chyba jej kudły wyrwała ;)

Chyba jakaś zawistna zazdrośnica albo na mózg się jej rzuciło.

Ja to zbrzydłam akurat moja cera wola o pomstę do nieba ale Ty?! Bez jaj
Haha ja powiedziałam do niej .... no popatrz zbrzydłam, spaslam się a mój mądry przystojny mąż świata poza mną nie widzi.... a twój facet gdzie? Bo jakoś chyba to przeoczyłam ( ona ma 23 lata i jest sama) ...
 
Ja po macierzyskim wybralam dwa msc zaleglego urlopu wypoczynkowego, pozniej na miesiac z kawalkiem poszlam na wychowawczy. Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, to mialam isc na 2-3 msc do pracy, zeby pobyc troche wsrod ludzi, ale okazalo sie ze to blizniaki i lekarz od razu zarzadzil l4... Troche szkoda, ale moze i dobrze, sama nie wiem, tesknie troche za innymi tematami niz matki i ich dzieci :)
 
reklama
Na pewno będzie u Ciebie ok. Ja ciśnienie mam podobne, mam nadzieję że nie skoczy w górę. A tego miesniaka nie chcesz usunąć od razu, np. Przy cc?
Dopytam o ten acard, do kiedy mam brać.


QUOTE="Aga10_2018, post: 16806944, member: 180063"]Póki co @Kocurek biorę ten acard wstępnie do 36 tygodnia ciąży. Takie są założenia.
Żeby przed porodem odstawić w razie Wu abym krwotoku nie dostała.
Plus u mnie jeszcze niepewna sytuacja bo mam miesniaka przy szyjce i jak mnie zechcą pokroić to i może w 34 tc odstawie.
Wszystko zależy czy Szanowny mięśniak pójdzie w górę. Jak pójdzie w górę i nie będzie przy szyjce będę mogła urodzić naturalnie . Co oczywiście bym wolała ale chcieć to ja sobie mogę.
Póki co ciśnienie mam dobre bo 110 na 70.
Tyle, że słyszałam prawdziwe kłopoty z ciśnieniem mogą się zacząć po 30 tc.
Liczę na to, że właśnie przez to wychwycenie szybko problemu wszystko będzie Ok z tym ciśnieniem.[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry