reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja ostatnio byłam w siebie na oddziale na chwile i mój młody był ze mną.... a moja jedna „ koleżanka” od razu teksty... ale się spaslas, a jeszcze to nie koniec ... a włosy to siano .... a wogole to widać ze to będzie dziewczynka ... zbrzydłas i nos ci urósł.... a twój mąż to pewnie w szoku ze tak wyglądasz ...... :errr: a mój młody mówi do mnie później „ mamo a czemu ta pani tak do ciebie mówi, przecierz to chamskie „....


Hahaha babska zawiść i zazdrość nie zna granic :-D

Ale Ci musi zazdrościć . Ot ulało się jej.
nieładnie.
To świadczy o niej.
"Koleżanki" zawsze dadzą znać:-p
 
reklama
Ja ostatnio byłam w siebie na oddziale na chwile i mój młody był ze mną.... a moja jedna „ koleżanka” od razu teksty... ale się spaslas, a jeszcze to nie koniec ... a włosy to siano .... a wogole to widać ze to będzie dziewczynka ... zbrzydłas i nos ci urósł.... a twój mąż to pewnie w szoku ze tak wyglądasz ...... :errr: a mój młody mówi do mnie później „ mamo a czemu ta pani tak do ciebie mówi, przecierz to chamskie „....
[emoji50] żałosne to jest... Tacy ludzie najczęściej są po prostu zazdrośni [emoji9]
 
Na pewno będzie u Ciebie ok. Ja ciśnienie mam podobne, mam nadzieję że nie skoczy w górę. A tego miesniaka nie chcesz usunąć od razu, np. Przy cc?
Dopytam o ten acard, do kiedy mam brać.


QUOTE="Aga10_2018, post: 16806944, member: 180063"]Póki co @Kocurek biorę ten acard wstępnie do 36 tygodnia ciąży. Takie są założenia.
Żeby przed porodem odstawić w razie Wu abym krwotoku nie dostała.
Plus u mnie jeszcze niepewna sytuacja bo mam miesniaka przy szyjce i jak mnie zechcą pokroić to i może w 34 tc odstawie.
Wszystko zależy czy Szanowny mięśniak pójdzie w górę. Jak pójdzie w górę i nie będzie przy szyjce będę mogła urodzić naturalnie . Co oczywiście bym wolała ale chcieć to ja sobie mogę.
Póki co ciśnienie mam dobre bo 110 na 70.
Tyle, że słyszałam prawdziwe kłopoty z ciśnieniem mogą się zacząć po 30 tc.
Liczę na to, że właśnie przez to wychwycenie szybko problemu wszystko będzie Ok z tym ciśnieniem.
[/QUOTE]


Nie wiem jeszcze @Kocurek co z tym mięśniakiem.
Czy to tak można usunąć jak chce jeszcze mieć dzieci. Zakładam, że jeszcze chce.
Czy można usunąć bez uszczerbku na macicy czy lepiej go zostawić bo z reguły po porodach one się mocno zmniejszają.
Czy i tak nie wyskoczy mi nowy.
Nie wiem jak to będzie.
Mi lekarz póki co mówi, że za młoda ciąża żeby coś ustalać.
Może być tak że on pójdzie do góry wraz z macicą i urodze naturalnie.
Zobaczymy :-)
Podpytaj o ten acard jasne :)
 
Mam jeszcze takie pytanko, ile Kcal powinnyśmy przyjmować w ciąży w ciągu dnia?
to zależy ile ważymy i mierzymy ;) każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne, ostatnio czytałam w książce"W oczekiwaniu na dziecko", że w 2gim trymestrze powinno się przyjmować ok 300kcal wiecej dziennie niż normalnie, a pod koniec ciąży można dodać jeszcze 200kcal. Wychodzi na to, że nie ma potrzeby jeść dużo więcej niż jadłyśmy przed ciążą, jakieś 2-3 wypasione kanapki więcej, czy banan i jabłko powinny wystarczyć
 
Moje 22+2 plus 5kg od początku ciążyZobacz załącznik 870803
W zasadzie jak luźne ciuchy mam ubrane to nie widać.na zdjęciach z wakacji też nie :)
Ja tak samo. Wszystko zależy od ubrania. Czasami się wcale ludziom nie dziwię, że nie zauważają bo w luźnej bluzce to ta moja ciąża nie jest jednoznaczna.
A tak z ciekawości-pracujecie dalej? Ja mam zamiar ciągnąć jak najdłużej się da bo z domu pracuję ale z drugiej strony siedzenie przed komputerem zaczęło mnie ostatnio okropnie męczyć [emoji17]
Ja na razie pracuję ale coraz trudniej mi ogarniać tempo pracy w gabinecie.
Niby współpracownicy wyrozumiali ale czasem zapominają się i jest 3 polecenia na raz i wszystko pilne.
Nie mam przerwy na sensowny posiłek tylko podjadanie między pacjentami.
Jak mam drugą zmianę i kończę o 20 to jestem wypompowana, do domu mam 25km-wracam i marzę o odpoczynku ale mój 3,5latek ma energię min do g.22 :/
 
Wow serio ? Mam nadzieje ze jej jakoś dosadnie odpowiedziałaś bo znając mnie to ja bym chyba jej kudły wyrwała ;)

Chyba jakaś zawistna zazdrośnica albo na mózg się jej rzuciło.

Ja to zbrzydłam akurat moja cera wola o pomstę do nieba ale Ty?! Bez jaj
Ja tez zbrzydlam, moj syn będzie przystojniakiem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji173]
 
reklama
Do góry