reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam brzuch podobny i wczoraj w pracy każdy zdziwiony ze jeszcze co najmniej dwa miesiące .... „ a wyglądasz jakbyś miała zaraz urodzić” .... denerwują mnie takie teksty

Masakra tez by mnie denerwowały max;/ od razu bym sobie pomyślała ze co to ma znaczyć ? Ze się spaslam czy co [emoji15]
 
reklama
A tak z ciekawości-pracujecie dalej? Ja mam zamiar ciągnąć jak najdłużej się da bo z domu pracuję ale z drugiej strony siedzenie przed komputerem zaczęło mnie ostatnio okropnie męczyć [emoji17]
 
O wow. Co za szczegółowy opis. Ja tego nie mam. A teraz jakie masz ciśnienie? Rozumiem że acard bierzesz już do końca ciązy?

Póki co @Kocurek biorę ten acard wstępnie do 36 tygodnia ciąży. Takie są założenia.
Żeby przed porodem odstawić w razie Wu abym krwotoku nie dostała.
Plus u mnie jeszcze niepewna sytuacja bo mam miesniaka przy szyjce i jak mnie zechcą pokroić to i może w 34 tc odstawie.
Wszystko zależy czy Szanowny mięśniak pójdzie w górę. Jak pójdzie w górę i nie będzie przy szyjce będę mogła urodzić naturalnie . Co oczywiście bym wolała ale chcieć to ja sobie mogę.
Póki co ciśnienie mam dobre bo 110 na 70.
Tyle, że słyszałam prawdziwe kłopoty z ciśnieniem mogą się zacząć po 30 tc.
Liczę na to, że właśnie przez to wychwycenie szybko problemu wszystko będzie Ok z tym ciśnieniem.
 
A tak z ciekawości-pracujecie dalej? Ja mam zamiar ciągnąć jak najdłużej się da bo z domu pracuję ale z drugiej strony siedzenie przed komputerem zaczęło mnie ostatnio okropnie męczyć [emoji17]
Ja nie pracuje od początku , do pracy zajeżdzam albo zobaczyć męża jak ma kilka dyżurów pod rząd :-D albo zawieźć L4
 
reklama
Ja bym najchętniej poszła na l4 ale z drugiej strony nie mam na ten moment żadnych komplikacji odpukac, jedynie za dużo siedzenia jest problemem. I tak jakoś się ciągle nie decyduję

Jakbym pracowała z Domu to możliwe ze jeszcze bym popracowała ale myśle ze sierpień i wrzesień należy Ci się wolny żebyś mogła sobie odpocząć i nie przesiadywać na komputerze
 
Do góry