reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
26+0 :)
2018-06-25-16-56-44.jpg
 

Załączniki

  • 2018-06-25-16-56-44.jpg
    2018-06-25-16-56-44.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 220
Masz bardzo dobry plan. U mnie na nfz nawet nie zwróciły uwagi że źle dietę sobie dobralam. Jadłam o 1000 kalorii mniej. Obecna dietetyk za głowę się złapała. Ja chodzę do novum med w Wodzisławiu. Mam stały kontakt z dietetykiem na whats uppie [emoji5] .
Spróbuj zjeść parę dni 8 posiłków i zobaczysz czy nadal jesteś głodna i oczywiście jakie wyniki cukru będą.
A mierzysz cukier po kazdym z nich? Czy tylko na czczo, po I śniadaniu, II sniadaniu, obiedzie, podwieczorkuvi kolacji?
 
A mierzysz cukier po kazdym z nich? Czy tylko na czczo, po I śniadaniu, II sniadaniu, obiedzie, podwieczorkuvi kolacji?
Mierze cukier na czczo, po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Czasami jeszcze przed podaniem insuliny o 22:00. Takie mam zalecenie od diabetologa. Mierze też jak zjem coś zakazanego.
 
Widzę, że brzuszek mam taki jak większość z Was, a wydawało mi się że mój jest ogromny.Ze niedawno go nie było i nagle bzium i jest.

Jakoś znowu mi ta ciąża (podobnie jak poprzednia) pędzi na.leb na szyję i gna i gna, ani się obejrzę a urodzę.

Zaczynam powoli szukać rzeczy, które chce kupić przed narodzinami Idy.

-pieluszka w jednorożce (mój mąż dziś uznał, że to rzeczywiście bardzo ważna i niezbędna rzecz, na co odpowiedziałam,.że.oczywiscie, że niezbędna, bo JA JĄ CHCĘ i to właśnie jest ważne, i że niech się cieszy że chce pieluszke za 20 zł a nie auto za 200 tysięcy)

- mechanizm do karuzelki, bo w planie mam zrobienie samodzielne maskotek do karuzelki, niestety sam mechanizm nowy kosztuje więcej niż nowa karuzela FP, więc nie wiem czy nie oleje tematu

- jakąkolwiek, typowo dziewczynkowa rzecz.Nawet taniutka jak skarpetki, aby wreszcie do mnie do dotarło, że będę miała corcie!

Na minus ciążowy, to niestety zaczęły mi się krwotoki z nosa.Dzis obudziłam się z zatkanym gardłem i nosem.wlasnie od krwi, ale mam nadzieję, że to szybko minie
 
Ja tak samo. Wszystko zależy od ubrania. Czasami się wcale ludziom nie dziwię, że nie zauważają bo w luźnej bluzce to ta moja ciąża nie jest jednoznaczna.Ja na razie pracuję ale coraz trudniej mi ogarniać tempo pracy w gabinecie.
Niby współpracownicy wyrozumiali ale czasem zapominają się i jest 3 polecenia na raz i wszystko pilne.
Nie mam przerwy na sensowny posiłek tylko podjadanie między pacjentami.
Jak mam drugą zmianę i kończę o 20 to jestem wypompowana, do domu mam 25km-wracam i marzę o odpoczynku ale mój 3,5latek ma energię min do g.22 :/
Też mam 3,5 latkę w domu i nie chce mi chodzić spać wcześniej niż o 22, a wstajemy o 7... A ja marzę o spaniu już o 21. Często zasypiam siedząc na kanapie...
W pracy mam na szczęście luz, bo siedzę sobie spokojnie przy biurku i mogę robić przerwy kiedy chcę, ale i tak po tych 8 godzinach plus godzina dojazdu w każdą stronę jestem wykończona. W piątek po powrocie do domu miałam skurcze co 3-4 minuty przez pół godziny, a potem co 15-20 minut przez resztę wieczoru. Na szczęście już w czwartek będę ostatni dzień w pracy [emoji1]
 
reklama
Mierze cukier na czczo, po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Czasami jeszcze przed podaniem insuliny o 22:00. Takie mam zalecenie od diabetologa. Mierze też jak zjem coś zakazanego.
Rozumiem. Pogadam jutro z dietetykiem na temat tych posiłków, bo samej mi ciężko np. policzyć kalorie:/
 
Do góry