reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Moj 24+3
 

Załączniki

  • 1529930457450-1931771645.jpg
    1529930457450-1931771645.jpg
    400,5 KB · Wyświetleń: 97
Rzeczywiscie Fajnie trafilismy..zgodnie z naszymi potrzebami.. my z tych co wola kupic 2 roczne auta. Za 35 tys.....i dojechac do duzego miasta max 10~15 minut i byc w centrum...niz wpompowac w mieszkanie w centrum miasta...dwa. dla nas to za duzy zgielk w srodku miasta...a trzy...korki.... tyle sie codzienie traci czasu.. ....szkoda życia na korki :) ale niektorzy moga miec prace tylko w centrum..my akurat branzowo mamy full pracy na obrzeżach.

Moja kuzynka kupila 60 m2 we Wroclawiu 430tys płacili.... ...a drudzy warszawa wilanow 100m2 za 650 tys. Obie deweloperki...o ile tych drugich stac bo sporo zarabiaja..a kuzynka...kredyt do 60tki bedzie splacac.... tego nie rozumiem, ale tak wybrali to oni maja byc szczęśliwi na swoim
Ja skoncze spłacać kredyt jak będę mieć 57 lat ;) co prawda i tak myślimy nad większym mieszkaniem chociaż jeszcze nie podjęliśmy decyzji bo może jednak dom :)
 
Tak...to ja zle sie wyrazilam.. za duzo chcialam napisac..i skrótami myślowymi pisalam o kuzynce.. przez co niektore poczuly sie urazone.... przepraszam

Na prawde nie chcialam :/
Literówek ja nawet nie widzę, a sens wypowiedzi widzę normalnie [emoji6] Ale jak kończysz zdania wielokropkami i kolejne zdanie nie zaczyna się od wielkiej litery, to robi się chaotycznie. Stąd takie wrażenie.
 
No taki właśnie mam plan, by iść prywatnie. Leczę się w medicoverze, ale tam kompletnie nie ma terminów do dietetyków. Ja jem.6, chyba wolalabym 8 mniejszych, ale częściej.
Masz bardzo dobry plan. U mnie na nfz nawet nie zwróciły uwagi że źle dietę sobie dobralam. Jadłam o 1000 kalorii mniej. Obecna dietetyk za głowę się złapała. Ja chodzę do novum med w Wodzisławiu. Mam stały kontakt z dietetykiem na whats uppie [emoji5] .
Spróbuj zjeść parę dni 8 posiłków i zobaczysz czy nadal jesteś głodna i oczywiście jakie wyniki cukru będą.
 
Aaa to już wszystko jasne. Dziękuję

To wszystko dlatego, że jak pozbawiasz owoc całej otoczki (skórek, błonek) i zostawiasz tylko formę płynną, to tym samym pozbywasz się błonnika a pozostawiasz samą fruktozę i witaminy. Czyli podnosisz indeks glikemiczny danego produktu. I tak jest właściwie z każdym rozdrobnieniem i obróbka danego owocu czy warzywa. :)
 
reklama
U mnie wszyscy myślą, że jestem w 8-9 miesiącu... Tutaj mam zdjęcie sprzed 2 tygodni i nie wydaje mi się tak tragicznie? Mam niestety przepuklinę pępkową i rozejście mięśni brzucha (chyba spore) po pierwszej ciąży, więc bardzo mi wypycha górę brzucha - nic tam nie trzyma. Wiedziałam, że mam jakieś rozejście, ale nie miałam pojęcia o przepuklinie. I teraz mam okropny wystający pępek...
_20180625_150623.JPG
 

Załączniki

  • _20180625_150623.JPG
    _20180625_150623.JPG
    34,2 KB · Wyświetleń: 252
Do góry