reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Głowa do góry [emoji5]. Skoro wracasz do formy później tylko pozazdrościć [emoji16]. Mnie po synu zostało 5kg za to teraz nic mi nie zostanie jak to powiedział mój gin. Jedynie może brzuch do wycwiczenia bo to już moja ostatnia ciąża. Więcej nie planuje [emoji5]
Wracalam do formy....czas przeszly....teraz moze byc inaczej.....jak widze 8 kg na plusie..a jeszcze drugie tyle ciąży..... to pewnie wiecej mi przybedzie...
musze sprawdzic.ile wazylam na tym etapie w poprzednich ciazach
 
U mnie juz w sumie +6. W pierwszej ciazy bylo +2 na tym etapie. Tylko w tym miesiącu mi trzy przybylo a brzuch urósł dwa razy wiekszy wzgledem poprzedniego miesiąca. Rosna chłopcy :)
 
Ja chodzę prywatnie do dietetyka. Poświęca mi dużo czasu i właśnie obliczyla indywidualnie ile mam jeść. Panie dietetyczna na nfz poprostu mi nie odpowiadamy. Też jem sporo bo aż 8 posiłków.
No taki właśnie mam plan, by iść prywatnie. Leczę się w medicoverze, ale tam kompletnie nie ma terminów do dietetyków. Ja jem.6, chyba wolalabym 8 mniejszych, ale częściej.
 
To mój brzusio z 7.06 a w tamtym tyg.od kilku osób w pkolu usłyszałam zdziwienie
"Pani jest w ciąży? Nie było widać" :)
IMG_20180625_142719.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180625_142719.jpg
    IMG_20180625_142719.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 387
reklama
Do góry