reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam termin na 26.09 ale lekarka mówiła że cc chyba 21 już zrobimy. Ale może i być tak że urodze już 15 tego. Jak dla mnie to już wolę być po, jestem już zmęczona ciągłymi badaniami, do tego mam ograniczyć cukier troszkę a marzę o wielkiej kremowce.

Także więcej nas będzie we wrześniu :-)


W sumie się cieszę ze szybciej urodzę, nie boje się tego 37 tyg, pierwszego syna urodziłam w 35 bo okazało się ze już jest mało wód płodowych i nie chcieli go tak w brzuchu na pustaka zostawiać :-p wszystko było ok tylko był chuderlakiem 2350 , tez odliczam teraz oby do 30 tyg , aktualnie u mnie 26 ale jakoś szybciej mi teraz lecą te tygodnie niż na początku , jak pierwsze cztery miesiące byłam trupem .....
 
reklama
U mnie wszyscy myślą, że jestem w 8-9 miesiącu... Tutaj mam zdjęcie sprzed 2 tygodni i nie wydaje mi się tak tragicznie? Mam niestety przepuklinę pępkową i rozejście mięśni brzucha (chyba spore) po pierwszej ciąży, więc bardzo mi wypycha górę brzucha - nic tam nie trzyma. Wiedziałam, że mam jakieś rozejście, ale nie miałam pojęcia o przepuklinie. I teraz mam okropny wystający pępek...Zobacz załącznik 870791

Mam chyba taki sam brzuch o ile nie większy. Także normalnie wyglądasz. Ludzie się chyba nie znają
IMG_3083.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3083.jpg
    IMG_3083.jpg
    367,8 KB · Wyświetleń: 281
Oki. U mnie na opisie pappa nic nie ma na ten temat.
Z usg to nie wchodzi. Z testu krwi wychodzi. Po prostu lekarz opisuje zagrożenie ale dlaczego tak jest? Nie wiem nie jestem lekarzem. Chyba chodzi o substancje we krwi na podstawie której to oceniają @Kocurek . Zaraz Ci zrobię zdjęcie fragmentu opisu jaki otrzymałam po teście pappa z krwi
 
O wow. Co za szczegółowy opis. Ja tego nie mam. A teraz jakie masz ciśnienie? Rozumiem że acard bierzesz już do końca ciązy?


@Kocurek To mój opis po tescie Zobacz załącznik 870738 pappa.
zaznaczyłam długopisem ryzyko A później już w treści lekarz opisał jakie jest zagrożenie i właśnie, że zaleca acard czyli kwas acetylosalicylowy bo mogę mieć nadciśnienie tętnicze które prowadzi do rzucawki. Zahamowania wzrostu Dzidziusia, w efekcie zatrucia ciazowego.
Dodam że ja nigdy nie miałam problemu z ciśnieniem. Żadnych.
Zobacz załącznik 870739
 
reklama
Do góry