reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja bylam na bezpiecznym maluchu w Krakowie, rzeczywiście sporo informacji o produktach, głównie reklamy. Ale też wygralam jakieś tam smoczki itp polecam warsztaty z świadoma mama, są bardzo przydatne, dużo porad praktycznych, też wygralam konkurs :-) dają też dużo próbek kosmetyków do przetestowania dla dzieci, ja co prawda wszystko już przetestowałam na sobie ale trochę rzeczy mi zostało, jakieś pieluszki, wkładki laktacyjne itp
Link do: Świadoma Mama – Świadoma Mama

Co do książki która kiedyś kupiłam Błogosławiony Stan Umyslu, to ogólnie średnia, bardziej takie baśniowe opowiadanie dla kobiet w pierwszej ciąży. Ogólnie, ja specjalnie nie polecam.
Zapisałam się na te warsztaty w Łodzi są w Matce Polce 05.09 :) dzięki za info, nie wiedziałam o nich
 
reklama
Ze starszych byłam jak miał dwa lata jakoś i był na tyle rozmny, żeby ogarnąć co się dzieje wokół niego.Z młodszym pójdę po przeprowadzce, podobnie wyjdzie, bo ma.poltora.
Moj 3.5 latek byl 2 razy..i jest okey wszystko... a z roczniakiem...czas isc na pierwsza wizyte bo juz polowe uzebiebia ma..
 
Z Rzeszowa tak? Napisz mi proszę jakie nazwisko.
Ja nie mialam pojecia ze trzeba tak wczesnie isc z dzieckiem do dentysty ze jak pisalyscie po pierwszym zebie.
Ale mialam w palnie isc do ortodonty po moj syn po meżu ma bardzo wysokie podniebienie, moj maz w aparatach chodzil wiele lat bo przez to podniebienie zeby wychodza krzywe jak cholera i maja tak wszyscy w rodzinie... podobno mozna to jakos cwiczyc ? Dzieci tez maja problem z ssaniem piersi i krzutsza sie przy jedzeniu a to u nas by sie zgadzalo, tyle lekarzy go widzialo nikt nie zwrocil na to uwagi a mi tesciowa niedawno to powiedziala ze te zęby maja przez to podniebienie i zaczelam o tym czytac.
Ja mialam takie podniebienie i tez nosilam aparaty od 8rź. Mojemu malemu jak zaczely rosnac krzywo jedynki to od razu mialam wizje jakie bedzie mial zęby po mnie. Na szczęście im bardziej wyzynaly sie tym były bardziej proste, teraz wyglada ze jest ok, zobaczymy co dalej. U Was tez nic nie jest jeszcze przesadzone :)
 
Lipcówki powoli zaczynaja rodzic :) jeszcze trochę i my [emoji7]
Dokładnie [emoji4]. Czas tak szybko upływa [emoji4]. Ja mam rodzić w 38tc- taki plan ma gin i diabetolog. Ja mam jednak nadzieję że może rozruszam to wszystko w 37tc. Wolę zeby poród zaczął się sam. Trochę boję się wywoływania.
 
Dokładnie [emoji4]. Czas tak szybko upływa [emoji4]. Ja mam rodzić w 38tc- taki plan ma gin i diabetolog. Ja mam jednak nadzieję że może rozruszam to wszystko w 37tc. Wolę zeby poród zaczął się sam. Trochę boję się wywoływania.
A dlaczego tak? Masz cukrzycę ciążową? Sorki, że tak dopytuję.
 
reklama
Z Rzeszowa tak? Napisz mi proszę jakie nazwisko.
Ja nie mialam pojecia ze trzeba tak wczesnie isc z dzieckiem do dentysty ze jak pisalyscie po pierwszym zebie.
Ale mialam w palnie isc do ortodonty po moj syn po meżu ma bardzo wysokie podniebienie, moj maz w aparatach chodzil wiele lat bo przez to podniebienie zeby wychodza krzywe jak cholera i maja tak wszyscy w rodzinie... podobno mozna to jakos cwiczyc ? Dzieci tez maja problem z ssaniem piersi i krzutsza sie przy jedzeniu a to u nas by sie zgadzalo, tyle lekarzy go widzialo nikt nie zwrocil na to uwagi a mi tesciowa niedawno to powiedziala ze te zęby maja przez to podniebienie i zaczelam o tym czytac.

Ewa Mierzwa Stom Med ul. Osmeckiego Rzeszów
 
Do góry