reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

I dodam do tego ze nie zamierzam prac nic w 90’, ani w żadnych odkarzaczach .... jestem przeciwniczka sterylnego chowania dzieci .... jedyna „ sterylizacja” będzie żelazko ...
Przeciez zelazko to skuteczna sterylizacja... Ale ja chcialam spytac, jak z Twoja opuchlizna? Lepiej sie czujesz?
 
reklama
U mnie było tak, że cz. 1 była dla rodziców z dziećmi a 2 dla kobiet w ciąży. Ja bylam na drugiej i było super, był wykład rehabilitacja, doradcy laktacyjnego, babka od chust, podolog, psycholog, od godz. 16 do 20.Do tego jakiś stoiska z rzeczami ale nie sprzedaż tylko prezentacja produktów, można było popytać. A i babka z banku krwi pepowiniowej ale to jest teraz wszędzie.

Na końcu było losowanie, super nagrody, laktator, poduchy, smoczki. Ja wygralam torbę do wózka. Szkoda że nie mam wozka :-). A na bezpiecznym maluchu, wygralam ktg na tydzień po 37tc.
Takze dużo korzyści. Do tego dla mnie te spotkania i towarzystwo kobiet w ciąży, jakoś tak pomaga się oswoić z nadchodzącym macierzyństem. Trochę taki taki aspekt psychologiczny, podobnie działa na mnie szkoła rodzenia i to forum :-)
Hmm to może u nas jest jednak dwa razy to samo, bo przy obu jest ten sam program podany i napisane "warsztaty wspólne dla rodziców z dziećmi i kobiet w ciąży"... [emoji53] Ale co tam też się zapisuję, moja wiedza jest tak znikoma, że teraz łapię się czego mogę [emoji1]
 
Wiem, ze kilka z Was jest teraz na etapie urzadzania mieszkania. Jakie teraz sa srednie ceny za metr biezacy zabudowy kuchennej (szafki dolne i gorne)? Zrobilam kalkulację w Ikei i lekko mnie zmrozilo. I te ich sprzety jakos bardzo drogie mi sie wydaja. Czy ktoras z Was kupuje teraz kuchnie i ma porownanie cen? W obecnym mieszkaniu musialam robic u stolarza bo byly dziwaczne wymiary, ale teraz cieszyłam sie, ze moge korzystać ze standardowych szafek a tu wcale nie jest taniej...

My kupowaliśmy w Leroy Merlin, same meble z kuchenka i piekarnikiem wyniosły nas ok 2,500 zł.
 
To zupełnie jak u mnie :-)
Jestem zielona jak trawa na wiosnę.

Hmm to może u nas jest jednak dwa razy to samo, bo przy obu jest ten sam program podany i napisane "warsztaty wspólne dla rodziców z dziećmi i kobiet w ciąży"... [emoji53] Ale co tam też się zapisuję, moja wiedza jest tak znikoma, że teraz łapię się czego mogę [emoji1]
 
Mierzenie cukru to podstawa [emoji4]. Mnie ostatnio szalał cukier w ciągu dnia ale to dlatego że moja diabetolog zaś mi dodala nowa insuline. Wreszcie ja opanowalam. Mój synek nie był duży ale to dlatego że urodził się w 35t6d. Miał wtedy 2560g. Jak narazie drugi synek ma odpowiednią wagę co do tygodnia ciąży i mam nadzieję że tak zostanie i będę mogła urodzić sn. Mój gin już stwierdził że 4-kilowego dziecka nie dam rady urodzić.
No ja swojego ledwo urodziłam, pomagali mu vacuum, ja oczywiście popękałam. Wolałabym tego tym razem uniknąć;)
 
Wiem, ze kilka z Was jest teraz na etapie urzadzania mieszkania. Jakie teraz sa srednie ceny za metr biezacy zabudowy kuchennej (szafki dolne i gorne)? Zrobilam kalkulację w Ikei i lekko mnie zmrozilo. I te ich sprzety jakos bardzo drogie mi sie wydaja. Czy ktoras z Was kupuje teraz kuchnie i ma porownanie cen? W obecnym mieszkaniu musialam robic u stolarza bo byly dziwaczne wymiary, ale teraz cieszyłam sie, ze moge korzystać ze standardowych szafek a tu wcale nie jest taniej...
Nam koleś na 11tys wycenił kuchnię bez sprzętów :/ Jesteśmy na etapie wybierania frontów bo dół chcemy fornirowy i to co wzorniku fajnie to na większej powierzchni już niekoniecznie.
A to nasza inspiracja
Screenshot_2017-12-10-22-13-18.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-12-10-22-13-18.jpg
    Screenshot_2017-12-10-22-13-18.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 337
Nam koleś na 11tys wycenił kuchnię bez sprzętów :/ Jesteśmy na etapie wybierania frontów bo dół chcemy fornirowy i to co wzorniku fajnie to na większej powierzchni już niekoniecznie.
A to nasza inspiracja
Zobacz załącznik 870604
Ale ładna, w moim stylu:) my robiliśmy na zamówienie, fornir (chociaż ja nie widzę różnicy pomiędzy tym a płytą:/), po znajomości wziął 6500 zł (3 lata temu). Plus sprzęty musiałabym policzyć. Teraz w sumie nie orientuję się w cenach.
 
reklama
Do góry