reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny boli ktoras spojenie łonowe !! Kazdy krok jak chodze czuje ze boli....
Organizm pamieta 2 ciaze..bo raz za razem byly..wiec nie powinnam miec jakichs boli zwiazanych z rozciaganiem etc... a tak czuje sie świetnie
Mnie boli jak chodze, jak siedze czy leze to nic nie czuje. Bol taki w pochwie czuje po prostu jak wstaje. Bylam przedwczoraj badana przez gina, ale tylko dotykowo, bez usg i nic nie zauwazyl niepokojacego. Usg dopiero mam za miesiac, wtedy na pewno poprosze, zeby spojenie obejrzeli, bo troche sie martwie, ze cos moze sie rozchodzic. A moze to po prostu normalne w ciazy, u mnie pierwsza ciaza wiec wszystko nowe.
 
Nie znam fachowej nazwy, ale mnie boli ten taki mostek lonowy...centralnie polozony...ta kość...
Ja nie wiem jak opisać ten ból... w pierwszej ciąży nie przypominam sobie abym coś takiego miała. Ból się zaczyna jak ruszam nogą aby dać krok i tak rozchodzi się na macice. Jest bardzo irytujący... teraz juz trochę rzadziej mnie łapie, ale jeszcze się zdaza. Czekam na wizytę do następnego piątku. Mam nadzieję że to nic złego.
 
Musisz dużo pić, kup sobie Muszynianke z elektrolitami powyżej 2000 jest najlepsza.
Bo się odwodnisz a to bardzo źle no i może jakaś wizyta.


Hej dziewczyny u mnie tez nie ciekawie drugi dzień męczyła mnie biegunki wczoraj węgiel pomógł ale dzisiaj już słabo nie wiem co mam robic[emoji853][emoji22]
 
U mnie dzisiejsze wyniki bardzo źle.
Wszystkie normy cholesterolu przekroczone na lipogramie. Jestem w szoku ważę 61kg przytylam 7kg , jem głównie owoce warzywa i wodę. Prawie nie jem miesa a wyniki jakbym codziennie jadla prosiaka z grilla.
Jutro ginekolog w poniedzialek internista, pewno coś zlecą dalej bo badania robiłam pod kątem miażdżycy /zakrzepicy. Pewnie stąd te cholerne żylaki. Niech to szlag!!!
 
Ja tez sie super czulam, biegalam tego samego dnia wieczorem tylko moja operacja pewnie byla dluzsza od Twojej. Meczyli mnie 2h. Nie czułam zadnych skutkow ubocznych, a bark to pewnie targali mnie tam jak prosiaka po tych łóżkach [emoji3][emoji23][emoji23]

Z Twoją wagą "targanie jak prosiaka" wydaje mi się mało prawdopodobne :D
 
reklama
Do góry