reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziekuje za rade. Przymocowac mowisz...mam rozkladana sofe, wiec nic sie do tego nie dokreci. Chyba jak sie.kolka zablokuje to nie bedzie sie odsuwac :) obejrze tego klupsia w takim razie, na naszej sofie w 3ke sie nie zmiescimy, a chcialam bobasa miec kolo siebie, wiec dostawka wydaje sie najbardziej optymalna na pierwsze mc.
Jeśli podasz mi, ile cm od podłogi jest wasze prześcieradło, to Ci zmierzę, czy Klupsia da się tak ustawić, żeby dzidziuś był na tym samym poziomie.
 
Masakra! Ponad 100 lalek. Ja tylu nawet w sklepie na.raz mie.widzialam.
Ja często nie odpakowuje prezentów, nie kolororujemy kolorowanek, jak idziemy do kogoś gdzie jest dziecko to je oddaje, cały czas mówię żeby nikt prezentów nie przynosił że lepiej pieniądze bo sami wiemy co mu kupić, albo że chcemy nauczyć młodego na nartach w tym roku jeździć. Albo żeby w ogóle nic żadnych prezentów, pieniędzy i że na pewno się nie obrazimy.
 
Hej pisałam kiedyś że pierwszy raz kupiłam coś używanego :) Wczoraj przyszedł kombinezon dla niuni za całe 20 zł, jak dla mnie cudny :)
DSC_0254-1035x1380.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0254-1035x1380.JPG
    DSC_0254-1035x1380.JPG
    104,6 KB · Wyświetleń: 367
reklama
Wapno podobno nie jest dobre na alergie wg. nowych badań to efekt placebo. Ale nie zaszkodzi. Radzę może umyć brzuszek i posypać talkiem, mi czasem pomaga na swędzenie skóry.
Czesc

Dalej brzuszek swędzi po tej oliwce bambino , myślicie że mogę wypić wapno rozpuszczone z tabletki ??? Hmmm bo nie drapie się ale przez ubranie smyra...
 
Do góry