reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny,powiedzcie mi,jak to jest z tymi rożkami? Przydały Wam sie po porodzie?

A i ja wczoraj zajrzałam do biedronkowego namiotu i kupiłam torbe do szpitala(wszystkie po wojażach mają albo cos uszkodzone albo są zniszczone mocno) za dwie dyszki i odkurzacz ręczny z akumulatorem za 35 zł:D Nawet o takim myslałam ostatnio bo czasem coś oczywiście rozsypię i zanim po szczotkę,za nim co... :D
Rozek uzywalam ale tylko na.poczatku. zse starsza dluzej bo sie balam ja nosic bez a w rozku jakos mi sztywniej lezala. Z druga jakis tydzien tylko bo mega cieplo bylo.
 
Załatwiałam wczoraj szkołę i przy okazji wpadliśmy wreszcie zerknąć na wózki. Babeczka tak się rozkręciła, ze oprócz wózków zaprezentowała nam cały asortyment sklepu, obsługa klasa generalnie, składała i rozkładała wszystko sto razy a ja tylko siedziałam i się wachlowałam :D
Zakochałam się w cybexie. I chyba koniec i amen za dwa tygodnie go zadatkuje, na koniec lipca będzie. Ale to najpiękniejszy wózek świata <3
Zobacz załącznik 866786
No rzeczywiście jest piękny :)
 
Zmieniło się to? Mnie z córką wiezli w połowie ciąży na patologie i choxiaz miałam jeden szpital bliżej to pytali, do którego chcę

Na ogół tak wiozą.Gdzie bliżej i gdzie są miejsca, chyba że nie ma.Karetka ma za zadanie dostarczyć pacjenta najszybciej i zająć się następnym. Nie może kursować jak taksówka - mój przyjaciel jeździ w ambulansie.Czasem pytają , bo odległość kilku km nie robi większej różnicy.Przynajmniej tak mowil.
U nas jest mało karetek, jeden szpital dziecięcy 30 km drugi 50, trzeci nie pamiętam ile.Urazowka dziecieca i chirurgia tylko Poznań, (50 km) ale np z zapaleniem płuc nie będą jechać 100km w dwie strony jak mogą niepełne 60 do Wolsztyna i tak wożą.
 
Ale
Słodko [emoji173]️ moj ma zrobić niby przed porodem . Ale zobaczymy co z tego wyjdzie ...
Mój mąż też nie miał prawka jak się poznaliśmy... Ale tak żartowałam że nie wyobrażam sobie że kiedyś w przyszłości będę musiała sama do porodu jechać ;) kurs miał zrobiony tylko jakoś się wcześniej nie zmobilizował do podejścia do egzaminu... A jak podszedł to zdał za pierwszym razem :)
 
Dziewczyny,powiedzcie mi,jak to jest z tymi rożkami? Przydały Wam sie po porodzie?

A i ja wczoraj zajrzałam do biedronkowego namiotu i kupiłam torbe do szpitala(wszystkie po wojażach mają albo cos uszkodzone albo są zniszczone mocno) za dwie dyszki i odkurzacz ręczny z akumulatorem za 35 zł:D Nawet o takim myslałam ostatnio bo czasem coś oczywiście rozsypię i zanim po szczotkę,za nim co... :D

Mi się nie przydał może ze starszym na kilka dni bo zaraz wyrósł.Ale nasz można było rozłożyć na kołderkę i poduszkę.Tak posłużył pół roku
 
Mam pytanie o drewniana dostawke do lozka, wiem, ze juz niektore z was maja. Czy ten zdejmowany bok mozna szybko zamontowac spowrotem? Chodzi mi o codzienne zakladanie/zdejmowanie. Chcialam na noc dostawiac do lozka, a w dzien lozko skladac. Czy wasze dzieci w dzien tez drzemaly w dostawce, czy mialyscie cos dodatkowego?
 
Mój mąż też nie miał prawka jak się poznaliśmy... Ale tak żartowałam że nie wyobrażam sobie że kiedyś w przyszłości będę musiała sama do porodu jechać ;) kurs miał zrobiony tylko jakoś się wcześniej nie zmobilizował do podejścia do egzaminu... A jak podszedł to zdał za pierwszym razem :)

Mój tez ma kurs zrobiony i 4 egzaminy oblane .....
ale nie oceniam bo sama kurs mam zrobiony i jestem po 1 oblanym i zrezygnowałam trochę zniechęcona podejściem egzaminatorów.

No ale sam stwierdził ze musi zrobić. Na razie się meblujemy wiec tez czasu nie ma zbytnio
 
reklama
Mnie po niej strasznie swędziala skóra ale bez wysypki.
Ale ja mam AZS. Teraz używam oliwki firmy rosman dla kobiet w ciąży na rozstępy i jest ok. A Bamibno kupiłam przypadkiem i się nie sprawdziło.
QUOTE="Mama2018, post: 16757972, member: 181215"]Hejka dziewczyny..

Uff muszę Was nadrobić , mam braki hihi :eek:

Pytanko o oliwkę bambino ...

Używam jej długo od 5 m-cy ale dopiero od 3 dni po kąpaniu zauważyłam tylko na brzuszku czerwona wysypkę/ uczulenie / krostki... :eek:

I jestem w szoku żeby oliwka bambino mogła uczulił ? Serio ? Miała któraś taki przypadek ,żeby Was uczylilo ?

Nie pytam czy noworodka... Bo w tej sytuacji nigdy już jej nie użyje :crazy:[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry