reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@aspekt

Dziś drugie genetyczne. wszystko wygląda super.A oto Ida, moje 500 gram szczescia
 

Załączniki

  • IMG_20180612_120636.jpg
    IMG_20180612_120636.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 67
reklama
I o jedno i o drugie. Poziom prolaktyny może "zabić" laktacje,ale nawet jesli uda mi sie ją wywalczyć to po 3 miesiącach maks muszę kończyc kp bo leki musze zacząc brac na tego cholernego gruczolaka,a tycvh ani w ciązy ani podczas kp nie wolno.
Szkoda mi tylko tego kp...ale trudno,będe się martwiła później :D
No jasne. Karmienie to sprawa drugorzędna, najważniejsze Wasze zdrówko!
 
Przyjechała teściowa i przywiozła truskawki, czereśnie i warzywa - super, chodz wszystko to miałam też kupione. I zawsze cos musi dla młodego: książka -fajnie, harmonijka ustna -ujdzie, i samolot który sam jeździ i wydaje taki dzwięk, że oszaleć można. Zaklejenie nic nie daje. My rzadko mu cos kupujemy tylko na święta i większe okazje. Tak też mają robić dziadkowie i to jeszcze po ustaleniu z nami. Ale ona zawsze coś wymyśli, dzis "bo miesiąc go nie widziałam". Nie cierpię tego! Wrrr
No właśnie my też kupujemy córce zabawki na jakąś okazję i teściowa niby też tylko, że daje jej np. Dwa miesiące przed urodzinami co mnie trochę wqrza bo i tak dostaje na urodziny od niej... Wiec po co takie gadanie. Także doskonale Cię rozumiem i jeszcze do tego grająca zabawka... Czasem można by pomyśleć jednak o rodzicach ;)
 
hej:)
Ja już po połówkowym,obecnie 22+2 tc. Ja mam hashi,więc tsh szaleje. Własnie wróciłam od endo onkol. i okazało się,że mi się bardzo pogorszyły wyniki. Dostałam zwiększony letrox do 75.
Oprócz tego pytałam o szanse na kp. Niestety...tylko 20% szans z obecną prolaktyną :/
Ehhh... Może jeszcze się unormuje, najważniejsze żeby Szymek rósł i był w brzuchu jak najdłużej ;)
 
Tez mam multum takich dorastających włosów , nie powinnam narzekac bo dzięki nim od kilku lat systematycznie włosy mam coraz bardziej gęste ale jak właśnie zrobie koczka albo kucyka to odstają na wszystkie strony, a nie daj Boże jak jest jeszcze wiatr na dworze [emoji23] jak rozczochraniec.


Ja sobie swój wymarzony blond zrobiłam sama w domu fryzjerska farba która kupuje za 25 zł, odrost robiłam co prawda co 4-6 tygodni, ale w domu przy pomocy koleżanki/ mamy/ teraz niemąż będzie mi pomagał. Nigdy u fryzjera nie miałam takiego koloru równego. A końcówki znalazłam sobie dziewczynę w bloku która jest fryzjerka ale nie pracuje w zawodzie i obcina mi zawsze końcówki za 10 zł maszynka na mokro (bo tylko tak chce) Zobacz załącznik 866474

To moje włosy przed zrobieniem sombre 7 miesięcy temu i podpieciem do łopatek
Piękne [emoji7]
 
reklama
Dzisiaj pierwszy raz nie biorę duphastonu!



Magne-B6 i Magne-B6 Forte to również leki, ale chyba wychodzą drożej niż Asmag. Maglek B6 też ma rejestrację jako lek. Przy czym w tych 4 lekach są różne postaci magnezu, które mogą różnić się przyswajaniem: mleczan, cytrynian i asparginian. Kiedyś o tym czytałam i nadal nie wiem, który najlepszy ;)

Mnie trochę stresuje to B6, teraz mam tabletki, w których jest jej więcej niż w poprzednim preparacie.
Ja dwa tygodnie temu przestałam brać dupka. Źle się czułam, brzuch spiety itp. Ale dr stwierdził że to raczej z upałów, ponieważ łożysko wytwarza już takie ilości progesteronu że dupek nic nie ma wpływu na samopoczucie.
 
Do góry