reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Termin mam.liczony z usg bo odbiera od OM trzy tyg. Lekarz mowil ze musiala mi.sie owu przesunac bardzo tyle ze ja mialam okres jak juz niby w ciazy bylam.wiec nie wiem. Ale.slucham doktorka bo on najlepszy tu.
A ty skad jestes?
U nas polowkowe robi sie u tego samego lekarza do ktorego chodzę. Swoja droga to teoche dziwne dla mnie zeby rozgraniczac to na inne placówki/lekarzy, ale polskie prawo dziwaczne
najważniejsze że masz zaufanie do swojego lekarza! A co do rozgraniczenia, to lekarz który wykonuje usg genetyczne i polowkowe musi mieć do tego specjalne uprawnienia czy certyfikat jedno z dwóch już dokładnie nie pamiętam. w Internecie można znaleźć nawet taka listę kto w jakim mieście jest upoważniony do wykonania usg. Ja jestem z Rzeszowa A placówkę na polowkowe wybralam inna bo tam gdzie chodzę normalnie do lekarza nawet prywatnie po prostu nie ma terminów:/
 
reklama
Moj ma dzisiaj kupić 10kg ale z okolicy bo ludzie z Leszna szaleją i po 10 sprzedaja za kg [emoji58][emoji58] a 20km dalej po 5zl/kg. Leszno kurde jak Warszawa, na bogato [emoji58]
U nas była 'promocja' truskawki 'polskie mega słodkie' - 7,99, a truskawki 'polskie trochę kwaśne' za 8 zł... [emoji23]
 
Witaj,
Gratulacje,
Sporo juz bylo na polowkowych badaniach, ja mam np. Jutro, a reszta jeszcze w czerwcu ma terminy :)
Moj problem z rsh zaczal sie w 3 ciazy..teraz...
1 wynik 2.83 dostalam eythyrox 25.
Po miesiacu 2 wybik 3.03. Bralam 2 tabletki rana i wybik 0.63 ..teraz Mniejszyliamy o pół tabletki..i biore 1.5 tabletki 25. Zobaczymy co bedzie
hej dobrze że u Ciebie wszystko trzyma się w tej ciążowej granicy tsh 2.5 :) U mnie niestety na początku było grubo ponad 4 mimo tego że przed ciąża wyniki miałam super, teraz jestem gdzieś w okolicach 3 ale jutro idę robić właśnie badania krwi, dawka euthyroxu 175 :( trzymam kciuki za Ciebie, Malucha i niedobra tarczyce, daj znać jak usg polowkowe:)
 
reklama
Do góry