reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pokroić schab na centymetrowe plastry, ułożyć na patelni, na to cebulka pokrojona w piórka. Posolić, popieprzyć, zrobic sos: smietana, musztarda, miod i troche maki, zalac tym sosem mięso i tak dusić aż będzie miękkie:) zależy co kto lubi, taki pomysł jakby co podrzucam.
Hm ciekawy przepis. Powinno wyjsc smaczne. Tylko nigdy jesscze sosu na miodzie nie probowalam. Czuc go?
 
reklama
@blueberry93 ja mam subkliniczna niedoczynność tarczycy. Ale kiedy zaszlam w ciążę moje tsh spadło do 0,06. Juz myslalam, że wpakowalam się w nadczynność, ale lekarz kazał mi pozostać przy euthyroxie (bralam 25 mg). W kolejnych tygodniach tsh zaczęło rosnąć, najwięcej mialam 2,8, więc lekarz zalecił zwiększyć dawkę do 50 mg i po tym tsh mi spadło do 1,8 i tak utrzymywalo się około 10 tyg. Teraz znów poszło trochę w górę i dodatkowo mój endo twierdzi, że moja tarczyca ma za małą objętość. Będę to z nim jeszcze konsultować. Generalnie moja tarczyca też szaleje, ale na szczęście w granicach normy.

Ze względu na to, że mam termin na 30 września, to usg polowkowe miałam już miesiąc temu. Moja ginekolog daje mi tylko skierowania na usg, sama nie robi - taka polityka medicoveru. Już jedną ciążę tak miałam prowadzoną, z tym, że w lux medzie 5 lat temu. Nie jest to już dla mnie problem.

Gratuluję upragnionej ciąży:)
 
Dziewczyny czy ktoras z was czuje dziwne uczucie ciężkości w klatxe piersiowej? Az boli i nie wiem czy mam.sie martwic. Cisnienie mierzylam jest ok 100/60 ale puls 60 tylko... w ogóle w tej.ciazy ten puls mam.jakis niski bardzo
Ja też tak mam czasami jest mi ciężko aż mnie dusi i ciśnienie mam dobre puls mam wysoki jutro mam mieć zakładany holter i zobaczymy co dalej
 
reklama
Do góry