reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Znam.to skads. Moja starsza dlugo tylko legginsy tolerowala az mnie.to wkurzalo bo nieraz chcialam jej swietne dziny kupic a ona ze nie.
Jak bylam dzieckiem tez wiecznie w leginsach chodziłam i nienawidzilam sukienek. Nawet mam zdjecia z wigilii, jak mam biala bluzke z wielkim kolnierzykiem i neonowe rozowe leginsy :D wygladalo to polaczenie dosc kiepsko, do tej pory jak to widze to sie usmiecham i mysle sobie ze ciezko ze mną mieli ;)
 
reklama
Moze po prostu kotlety mielone z ziemniakami? :D ja z mielonego jeszcze sos do makaronu robie, bo kocham kluchy [emoji14] ostatnio jadlam tez zapiekanke, nazywala sie chyba chlopska albo farmerska, to było duszone mieso mielone z pieczarkami i cebulka, wymieszane z podgotowanym makaronem i wlozone do formy z podpieczonym kruchym ciastem, na to jeszcze ser zolty i druga porcja ciasta na wierzch. Smaczne bylo ;) ale jesli koniecznie masz uzyc w potrawie mlodych ziemniakow to poza pierwsza propozycja innej nie mam :p
Mmm kocham zapiekanki [emoji23][emoji173]
 
Mnie tez zaczely lekkie skurcze lydek lapac... pewnie aspargin z poprzedniej ciazy gdzies leży... w ogole wszystkie objawy mam szybciej....hemoroidy juz zwalczylam. Czekam na krwawienie z dziąseł..bo to u mnie standard ciążowy


Ide robic remament w szafie ...czesci czas sie pozbyć....i zrobic miejsce na nowe :)
 
Zapraszam [emoji3][emoji3] bedzie jednak sos koperkowo pomidorowy z pulpecikami, mlode ziemniaki i salatka podobna jak piszesz [emoji3][emoji3][emoji173]

To wpadam na ziemniaki [emoji173]️ kocham ziemniaki [emoji173]️
Mięsa wołowego ani wieprzowego ani żadnego innego oprócz piersi z kurczaka nie jadam ale ziemniakami a w szczególności młodymi - nigdy nie pogardzę ;D
 
Termin mam.liczony z usg bo odbiera od OM trzy tyg. Lekarz mowil ze musiala mi.sie owu przesunac bardzo tyle ze ja mialam okres jak juz niby w ciazy bylam.wiec nie wiem. Ale.slucham doktorka bo on najlepszy tu.
A ty skad jestes?
U nas polowkowe robi sie u tego samego lekarza do ktorego chodzę. Swoja droga to teoche dziwne dla mnie zeby rozgraniczac to na inne placówki/lekarzy, ale polskie prawo dziwaczne
Moj tez podglada dzieci na usg, tak dla spokoju ze serduszka bija, ze jest ok, trwa to chwilke. A na prawdziwe usg odsyla mnie do lekarzy ktorzy sa specjalistami wlasnie w usg. Wg mnie to bardzo fachowe z jego strony, potrafi sie przyznac ze ktos to zrobi lepiej i ma pelne zaufanie do tych ludzi, chociaż sam moglby wziac za to kase ;) zeby nie bylo niejasności, nie chodze do byle jakiego lekarza tuz po studiach bez doswiadczenia, tylko do profesora.
 
To wpadam na ziemniaki [emoji173]️ kocham ziemniaki [emoji173]️
Mięsa wołowego ani wieprzowego ani żadnego innego oprócz piersi z kurczaka nie jadam ale ziemniakami a w szczególności młodymi - nigdy nie pogardzę ;D
Ja tak samo, jem tylko kurczaki i indyki ale moj je wiec cos trzeba zrobic [emoji3] Do ziemniaków moge Ci jajo zrobic [emoji23][emoji173]
 
Hahaha no ja ostatnio jak obcinałam włosy z takich do pasa na takie do łopatek to był wielki szok.

Dla mnie ceny fryzjerów są masakryczne. Ostatnio chciałam zejść z odrosnietego sombre na jasny blond który mam na włosach wiec w sumie wystarczyło położyć rozjaśniacz na chwile na włosy które były robione na brąz i położyć farbę a fryzjerzy 250-300 zł sobie zażyczyli. To ja dziękuje bardzo.
Sama kupiłam sobie farbę fryzjerska która wcześniej farbowałam włosy na jasny blond (25zl) i sobie zrobie
Ja z czarnych do blondu jak wracalam....czy z ciemnych brazow na blond..uzywalam rozjasniacz joanny..mniej niz 10zl kosztuje....skuteczny....tylko w dobrej kondycji trzeba miec wlosy bo rozjasnianie mega wysusza....i niszczy... potem duzo odzywek i maseczek używałam
 
Powodzenia. Moze podeslesz fotkę pozniej.zebt sie pochwalic jak.wyszlo?
Ja mialam dlugo farbowane na czarno. Ponad 13 lat. Az mnie uczulila ciemna farba. Zawsze chcialam rudy e ciezko bylo zejsc z czarnego samemu a szkoda mi bylo kasy az tyle na.fryzjera. w zeszlym roku mowie mam.urodziny i taki prezent chce. Sciagnela kolor nalozyla rudy i pasemka miedziane, no bosko wyszedl. Zaplacilam 250zl ale bylam mega zadowolona. Pol roku pozniej poszlam.poprawić i z tego zrobila mi jakisc zzolkniety blond i zaplacilam 200zl. Powiedzialam nigdy wiecej. I sama pofarbowalam ale wyszedl rudy az neonowy taki paskudny..wiec na.to karmel i koleżanka pasemka zrobila mi i jest spoko ale rudy mi sie marzy nadal
Ja mam naturalne miedziane... nie sa rude....ale w szkole zawsze wolali ze rude..
W palecie kolorow probek włosów..jest okreslomy jako " zloty blond"
 
Ja z czarnych do blondu jak wracalam....czy z ciemnych brazow na blond..uzywalam rozjasniacz joanny..mniej niz 10zl kosztuje....skuteczny....tylko w dobrej kondycji trzeba miec wlosy bo rozjasnianie mega wysusza....i niszczy... potem duzo odzywek i maseczek używałam

Ja uzyskuje efekt mega rozjaśniania farba wiec nie potrzebuje rozjaśniaczy ale słyszałam właśnie dobre opinie o tym z Joanny
 
reklama
Do góry