reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gratuluję :-) piękny bobas i napewno jeszcze się odwróci.
Ja juz po polowkowym.
Mega stresa mialam ale wszystko jest pieknie. Wszystkie przepływy ok, wymiary ok i piekny synek mi rosnie [emoji173][emoji173]
Tylko Mlody owinal sobie pepowine wokol szyji i odwrócił sie (jest teraz nogami na dole). Ale jeszcze jest czas zeby sie odwrocil i odwinal :)
Ilość wod prawidlowa :)
Nozki rączki piekne. I ginka zachwycala sie twarza i glowa bo mowila ze taka ladna jak u dziewczynki [emoji3][emoji173] Zobacz załącznik 860709Zobacz załącznik 860710
 
reklama
Wracając do tematu ubrań, w internetowym 5.10.15 są fajne promocje, jakby ktoś był zainteresowany:) i w Wojciku ciekawe zjazdy, np. Z 120 na 40 za bluzę:/

Ja zamówiłam w 5 10 15 (wstawiałam jakiś czas temu fotki). Naprawdę fajne rzeczy. Można coś wybrać. Zobaczymy jak przyjdą jak z jakością
 
Też myslalam nad takim rozwiązaniem. Co do wypinania to bebetto Holland odpina sie najpierw z jednej strony potem z drugiej i podnosi za rączkę to fajna opcja i w sklepu wydało się dosc proste ale z dzieckiem to będzie ważyć min.8kg wiec i tak nie uśmiecha mi się to wnosić. Z drugiej strony na pewno trzeba zwrócic na to uwagę jak sie wypina gondole bo no w wozku coletto ktory podobał mi.soe na początku rownoczesnie trzeba naciskać dwie strony i to już średnio wygodne i dla kogos kogo często bolą.plecy i ma problemy z dyskiem to na pewno nie jest dobra opcja takie nachylenie sie nad wózkiem na skos ;/
Faktycznie słuszne rady z tym wypinaniem ze stelaża. Poprzedni wózek Espiro musiałam jednocześnie z dwóch stron...jak mały usnął i z nim wypinałam to nie raz prosiłam o pomoc kogoś z sąsiadów jak się akurat napatoczył :)
Sam wózek niby był z tych lekkich 13kg całość i moja siostra ze szwagrem na 4te piętro go targali i ja niejednokrotnie również bo bywałam nianią siostrzeńca.

Co do bodziaków to ja online z C&A I Endo dużo zamawiałam i miały extra jakość. Teraz też dokupię kilka świeżych :)
 
Pamiętam, ze moje 1sze auto tez kupiłam z kwotą 900zl na umowie, bo od znajomego. Poszłam do urzędu a Pani stwierdziła, ze ich wartość na umowie nie interesuje oni wyliczyli ze te auto ma wartość rynkowa 4tys i od tego musiałam zapłacić podatek. Przy drugim aucie bylo tak samo...
Trzecie juz kupiłam za 16tys ale przez znajomego z komisu to na szczęście nic nie musiałam zapłacić ;p
U mnie też niestety cenę zawyzyla zgodnie z książką o 10 tyś;-/
 
Ja juz po polowkowym.
Mega stresa mialam ale wszystko jest pieknie. Wszystkie przepływy ok, wymiary ok i piekny synek mi rosnie [emoji173][emoji173]
Tylko Mlody owinal sobie pepowine wokol szyji i odwrócił sie (jest teraz nogami na dole). Ale jeszcze jest czas zeby sie odwrocil i odwinal :)
Ilość wod prawidlowa :)
Nozki rączki piekne. I ginka zachwycala sie twarza i glowa bo mowila ze taka ladna jak u dziewczynki [emoji3][emoji173] Zobacz załącznik 860709Zobacz załącznik 860710


Gratulacje super :-D
 
Ja juz po polowkowym.
Mega stresa mialam ale wszystko jest pieknie. Wszystkie przepływy ok, wymiary ok i piekny synek mi rosnie [emoji173][emoji173]
Tylko Mlody owinal sobie pepowine wokol szyji i odwrócił sie (jest teraz nogami na dole). Ale jeszcze jest czas zeby sie odwrocil i odwinal :)
Ilość wod prawidlowa :)
Nozki rączki piekne. I ginka zachwycala sie twarza i glowa bo mowila ze taka ladna jak u dziewczynki [emoji3][emoji173] Zobacz załącznik 860709Zobacz załącznik 860710
Śliczny:) moja Mała na zdjęciu ma pepowine założoną jak takie dlugie korale;) na szczęście nie ciasno przy szyi.
 
reklama
Do góry