reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Chyba stawiała bym na lekkość mimo wszystko,maluch będzie rósł i będzie mu przybywało ciałka,a wózek będzie się robił coraz cięższy. Jeśli mieszkacie w miescie i chcecie przede wszystkim tam spacerować to szybko pewnie przerzucisz się na spacerówkę jakąś porządną i na pewno lżejszą,kiedy tylko dzieciaczek odrobine podrosnie:)
Ja nie zauwazylam zeby mi ciezej bylo prowadzic wozek jak juz mlody byl spory, wrecz przeciwnie ciagle sunal gladko :) zreszta my wozka 2w1 uzywalismy prawie 2 lata, czyli do samego konca :) no ale ja go nigdzie nosic nie musialam, wiec mi ciezkosc nie przeszkadzala [emoji14]
 
A ja w końcu zdecydowałam się na chustę, w poniedziałek będzie wysłana do mnie :) 50% wełny merino, czyli w zimie będzie dogrzewac a latem chłodzic :) mężu też zaakceptował i też chętnie będzie w niej nosił [emoji7]
sketch-1527343752458.jpeg
sketch-1527343700560.jpeg
 

Załączniki

  • sketch-1527343752458.jpeg
    sketch-1527343752458.jpeg
    60,3 KB · Wyświetleń: 388
  • sketch-1527343700560.jpeg
    sketch-1527343700560.jpeg
    73,8 KB · Wyświetleń: 398
Ja juz po polowkowym.
Mega stresa mialam ale wszystko jest pieknie. Wszystkie przepływy ok, wymiary ok i piekny synek mi rosnie [emoji173][emoji173]
Tylko Mlody owinal sobie pepowine wokol szyji i odwrócił sie (jest teraz nogami na dole). Ale jeszcze jest czas zeby sie odwrocil i odwinal :)
Ilość wod prawidlowa :)
Nozki rączki piekne. I ginka zachwycala sie twarza i glowa bo mowila ze taka ladna jak u dziewczynki [emoji3][emoji173] Zobacz załącznik 860709Zobacz załącznik 860710
[emoji173] cudo
 
Ja juz po polowkowym.
Mega stresa mialam ale wszystko jest pieknie. Wszystkie przepływy ok, wymiary ok i piekny synek mi rosnie [emoji173][emoji173]
Tylko Mlody owinal sobie pepowine wokol szyji i odwrócił sie (jest teraz nogami na dole). Ale jeszcze jest czas zeby sie odwrocil i odwinal :)
Ilość wod prawidlowa :)
Nozki rączki piekne. I ginka zachwycala sie twarza i glowa bo mowila ze taka ladna jak u dziewczynki [emoji3][emoji173] Zobacz załącznik 860709Zobacz załącznik 860710
Gratulacje dobrych wiadomości [emoji5][emoji5][emoji5]
 
Alina mieszka aktualnie w Chinach :)
Miałam to w podpisie, żeby co chwilę nie wprowadzać zamieszania, ale chyba przestał działać odkąd się przerzuciłam z przeglądarki na apkę :/
i wyświetla mi się w aplikacji, że niby na tym forum umieszczenie podpisu jest niedozwolone, nie wiem czemu :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry