reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

20180518_095742.jpg
2 śniadanie ... kurde nie wiedziałam, że z rana i w ogóle do południa "biegają" po biedrze starsze Panie z wózkami gotowe zabić bo nimi jadą.
 

Załączniki

  • 20180518_095742.jpg
    20180518_095742.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 356
reklama
Zobacz załącznik 858049 2 śniadanie ... kurde nie wiedziałam, że z rana i w ogóle do południa "biegają" po biedrze starsze Panie z wózkami gotowe zabić bo nimi jadą.
Ja wczoraj sie objadlam :D jakie slodziuchne :D
A co do starszych pan, to najgorsze jest to ze one placac wysypuja sobie drobne i ledwie widzac same licza co zajmuje wieki :/ kiedys kasjerka mowi "ja pani policze" a starsza pani na to "tak, tak, ty mi tu nakradniesz. Ja was znam" [emoji23]
 
reklama
Do góry