reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja muszę zakupić ten rok po roku - bede miała tylko 10, 5 miesiąca różnicy między młodszym dziećmi. Starszy prawie w ogóle w wózku nie przebywał (mieszkamy na wsi więc spacery były raczej piesze) ale trojki z czego 2 to maluchy nie wyobrażam sobie bez wózka.

U nas będzie rok i 10 miesięcy między nr 2 i 3.Starszak będzie miał już 8lat więc nawet go nie wliczam :)
 
reklama
Te myslalam nad dostawką, ale to dopiero się w praniu okaże.

Z.wersja 2.0 problem polegal na tym, że w zasadzie cały czas był bokiem i niby nie było widać jąderek.Prowadzaca mówiła że córka na bank, na genetycznym.drugim dr Kocylowskiego powiedział, że prawdopodobnie chłopiec ale nie oszacuje na 100%,, ale później ona mówiła że dziewczynka i tak jakoś sama nie wiedziałam.W końcu w szpitalu w 35tc wypiął dupcie do USG i już była pewność.

jestem po obchodzie, czekam na kontrolne USG i jak będzie ok to do domu.
 
Cześć dziewczyny! Wczoraj miałam robiona krzywą cukrową i dzis już sprawdziłam wyniki... Na czczo 81, po 1 h 157 a po 2 142. Moja ginekolog dała komentarz że powinnam skonsultować się z diabetologiem. Umówiłam się na poniedziałek, ale tak się zastanawiam czy to rzeczywiście cukrzyca ciążowa? Oczywiście przejrzałam Internet i niby jak po godzinie jest powyżej 180 to wtedy jest zły wynik... Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
 
reklama
Cześć dziewczyny! Wczoraj miałam robiona krzywą cukrową i dzis już sprawdziłam wyniki... Na czczo 81, po 1 h 157 a po 2 142. Moja ginekolog dała komentarz że powinnam skonsultować się z diabetologiem. Umówiłam się na poniedziałek, ale tak się zastanawiam czy to rzeczywiście cukrzyca ciążowa? Oczywiście przejrzałam Internet i niby jak po godzinie jest powyżej 180 to wtedy jest zły wynik... Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Może chodzi o to ze za wolno spada ?
 
Do góry