reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny dzień dobry i gratuluję udanych wizyt szczęśliwych:-)
Czyta się z uśmiechem na ustach i zabawne sytuację z płcią teraz wychodzą :-)
Niech rosną zdrowe Dzieciaczki dalej :-)

@Nesbitt33 udanej wizyty dzisiaj i cierpliwości do połówkowego :-)
 
reklama
@Shaer Za kilka tygodni bedziesz znala plec na 100%. Uwazaj na siebie, zebys poklutego brzucha nie przeciazyla, niech Cie Twoi chlopcy usciskaja :* Przezylas te 3 dni bez karmienia?

Bez problemu.Wprawdzie wczoraj wyczułam, że zrobiła mi się malutka kulka w piersi, ale sadze ze dziś ja na spokojnie w domu rozmazuje i będzie ok.

Chłopaki dziś sprzątają dom.Znaczy jeden sprząta jeden marudzi a jeden brudzi, bo jutro mamy gości.Tata chrzestny wersji 2.0 zszedł z planu zdjęciowego i nadrabia zaległości towarzyskie :)
 
Super ze wszystko jest w porządku :) jaki podali Ci czas oczekiwania na wyniki?
P. S. U Ciebie tak jak u mnie, 2 małe chłopy w domu + mąż, a tu dziewczynka ma być... jeszcze się nie przestawilam :)

Od 3 tygodni w górę.Moge się co tydzień dowiadywać przez tel. Ale przez te nowe normy mogą mi za wiele nie powiedzieć.

A jeśli chodzi o płeć to ja jakoś czuje, że moze to być chłopak nr 3.Tak czy inaczej ubranka mam po chłopcach, a.moja bliska koleżanka i kuzynka(chrzestna drugiego synka) mają po jednej corci.Obie zamknęły produkcję i mówią, że jak będę mieć córkę to mi oddadzą ciuszki.Takze jedyne pewnie co bede kupować na bank to nowa łupinke - fotelik.Bo ten po 1szym synku właśnie się przeterminował .
Ewentualnie będę myślała żeby sprzedać nasz wózek i kupić taki dla dwójki ale wątpię czy go w mieszkaniu zmieszcze
 
Dziś najprawdopodobniej mnie wypisza.Czuje się ok.Ale o 5tej rano obudził mnie...gorący kaloryfer!
Szybko zakręciłem dziada, bo aż mi się pupsko spocilo.Masakra.Mamy maj, moze w nocy jest chłodno ale bez przesady, śpię z otwartym oknem.

Wg USG nadal dziewczynka, nie ma siusiolka, aczkolwiek jeszcze chyba może jej(jemu?) Wyrosnąć.
Mąż przerazony, ja niby chce córkę, ale mam samych samców w domu i jestem na bieżąco z obsługą (higiena) i zainteresowaniami siurkow.

Tak czy inaczej, płeć nie ma żadnego dla mnie znaczenia.Bede kochać chłopczyka tak samo jak dziewuszke i jego, czego chce to aby dzieciątko urodziło się cale, zdrowe i bez powikłań.
Super, że wyjdziesz do domku. [emoji5][emoji5] Gratuluję. Poczekaj do połówkowych, a nóż się zmieni. [emoji3]
 
Od 3 tygodni w górę.Moge się co tydzień dowiadywać przez tel. Ale przez te nowe normy mogą mi za wiele nie powiedzieć.

A jeśli chodzi o płeć to ja jakoś czuje, że moze to być chłopak nr 3.Tak czy inaczej ubranka mam po chłopcach, a.moja bliska koleżanka i kuzynka(chrzestna drugiego synka) mają po jednej corci.Obie zamknęły produkcję i mówią, że jak będę mieć córkę to mi oddadzą ciuszki.Takze jedyne pewnie co bede kupować na bank to nowa łupinke - fotelik.Bo ten po 1szym synku właśnie się przeterminował .
Ewentualnie będę myślała żeby sprzedać nasz wózek i kupić taki dla dwójki ale wątpię czy go w mieszkaniu zmieszcze
Ja muszę zakupić ten rok po roku - bede miała tylko 10, 5 miesiąca różnicy między młodszym dziećmi. Starszy prawie w ogóle w wózku nie przebywał (mieszkamy na wsi więc spacery były raczej piesze) ale trojki z czego 2 to maluchy nie wyobrażam sobie bez wózka.
 
Dziś najprawdopodobniej mnie wypisza.Czuje się ok.Ale o 5tej rano obudził mnie...gorący kaloryfer!
Szybko zakręciłem dziada, bo aż mi się pupsko spocilo.Masakra.Mamy maj, moze w nocy jest chłodno ale bez przesady, śpię z otwartym oknem.

Wg USG nadal dziewczynka, nie ma siusiolka, aczkolwiek jeszcze chyba może jej(jemu?) Wyrosnąć.
Mąż przerazony, ja niby chce córkę, ale mam samych samców w domu i jestem na bieżąco z obsługą (higiena) i zainteresowaniami siurkow.

Tak czy inaczej, płeć nie ma żadnego dla mnie znaczenia.Bede kochać chłopczyka tak samo jak dziewuszke i jego, czego chce to aby dzieciątko urodziło się cale, zdrowe i bez powikłań.
Dawaj do domu do swojego lozeczka! Dobrze sie czujesz?
 
Dziś najprawdopodobniej mnie wypisza.Czuje się ok.Ale o 5tej rano obudził mnie...gorący kaloryfer!
Szybko zakręciłem dziada, bo aż mi się pupsko spocilo.Masakra.Mamy maj, moze w nocy jest chłodno ale bez przesady, śpię z otwartym oknem.

Wg USG nadal dziewczynka, nie ma siusiolka, aczkolwiek jeszcze chyba może jej(jemu?) Wyrosnąć.
Mąż przerazony, ja niby chce córkę, ale mam samych samców w domu i jestem na bieżąco z obsługą (higiena) i zainteresowaniami siurkow.

Tak czy inaczej, płeć nie ma żadnego dla mnie znaczenia.Bede kochać chłopczyka tak samo jak dziewuszke i jego, czego chce to aby dzieciątko urodziło się cale, zdrowe i bez powikłań.
Jeżeli jest to może po prostu go nie widać :)
Znam sytuację w drugą stronę. Mój kolega do końca ciąży swojej żony mówił że lekarz twierdzi że będzie syn, jakie było ich zdziwienie gdy okazało się że wyszła córka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny dzień dobry i gratuluję udanych wizyt szczęśliwych:-)
Czyta się z uśmiechem na ustach i zabawne sytuację z płcią teraz wychodzą :-)
Niech rosną zdrowe Dzieciaczki dalej :-)

@Nesbitt33 udanej wizyty dzisiaj i cierpliwości do połówkowego :-)
Dziękuję! Nie moge sie doczekać, tym bardziej ze moze dzisiaj dowiem sie kto siedzi w brzuszku [emoji7]
 
Do góry