reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U nas też pada, już trzeci dzień, ale ja nie mam nic przeciwko bo dużo roslinek ostatnio sadzilam w ogrodzie i się im przyda podlanie :) a jak jest chłodno to ja dużo lepiej funkcjonuję :) z córką spaceruję niezależnie od pogody, właściwie tylko ulewy i burze odpuszczamy :)
Kciuki za wszystkie wizyty!
 
U nas też pada, już trzeci dzień, ale ja nie mam nic przeciwko bo dużo roslinek ostatnio sadzilam w ogrodzie i się im przyda podlanie :) a jak jest chłodno to ja dużo lepiej funkcjonuję :) z córką spaceruję niezależnie od pogody, właściwie tylko ulewy i burze odpuszczamy :)
Kciuki za wszystkie wizyty!
U mnie wlasnie nie pada (tzn padalo wieczorem i w nocy). Synkowi w końcu wczoraj urzadzilismy piaskownice i biedak nie może skorzystać bo piasek mokry :)
 
Gdzie wy mieszkacie ?? Skąd bierzecie te 15 piętra czy 20? Nawet nie mogę sobie wyobrazić tak wysokich budynków [emoji12] ale pewnie widoki piekne [emoji7]

Warszawa, Bielany:) I widoki rzeczywiście piękne, kawał miasta widać, akurat nic nie zasłania:)
Choć i tak wolałabym sarenkę za oknem, jak u Naturalnej Mamy... :)
 
Warszawa, Bielany:) I widoki rzeczywiście piękne, kawał miasta widać, akurat nic nie zasłania:)
Choć i tak wolałabym sarenkę za oknem, jak u Naturalnej Mamy... :)
Ja całe życie na wsi, ogromne bloki i tętniące życiem miasto mnie przeraża ;) do miasta to czasem na zakupy, do lekarza i teraz dziecko na obrzeżach będzie miało zerowke i później szkołę. A tak to ja sobie spokojnie w domu w lesie, w ciszy... :D
 
Ja całe życie na wsi, ogromne bloki i tętniące życiem miasto mnie przeraża ;) do miasta to czasem na zakupy, do lekarza i teraz dziecko na obrzeżach będzie miało zerowke i później szkołę. A tak to ja sobie spokojnie w domu w lesie, w ciszy... :D
Ja tez lubie tak "na dziko". Mieszkam cale zycie w mieście ale w sumie na przedmiesciu, same bloki, galeria handlowa i las, duzo lasu. Podoba mi się tu ale i tak wprowadzamy sie na wieś. Wokol pola, lasy, pewnie za jakis czas bedzie tam mnóstwo domkow jednorodzinnych i juz nie bedzie tak spokojnie
 
reklama
Hej ja dziś czuje się jak zombie... cała noc nie mogłam spać, cały czas coś mi nie pasowało , to gorąco, to zimno to niewygodnie.... teraz padam na nos .... chciałam się zdrzemnąć ale tez nie dam rady, kręcę się z boku na bok....mam kupę roboty w domu a na nic nie mam siły ... czuje się do dupy
 
Do góry