reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej ja dziś czuje się jak zombie... cała noc nie mogłam spać, cały czas coś mi nie pasowało , to gorąco, to zimno to niewygodnie.... teraz padam na nos .... chciałam się zdrzemnąć ale tez nie dam rady, kręcę się z boku na bok....mam kupę roboty w domu a na nic nie mam siły ... czuje się do dupy
Podobno dziś straszne ciśnienie, 992 hekto.
 
reklama
U nas też pada, już trzeci dzień, ale ja nie mam nic przeciwko bo dużo roslinek ostatnio sadzilam w ogrodzie i się im przyda podlanie :) a jak jest chłodno to ja dużo lepiej funkcjonuję :) z córką spaceruję niezależnie od pogody, właściwie tylko ulewy i burze odpuszczamy :)
Kciuki za wszystkie wizyty!


U nas też pada i chłodniej bo 15 stopni ale mi nie przeszkadza . Spacerki w taką pogodę też ok :-)
A ja się niedawno obudziłam :-)))
 
U mnie też dziś pada , zimno 12 c tylko , więc nie planuje żadnych spacerów bo się przeziebie ... Kocyk i w domku ... Nastawiam się dziś na szukanie i czytanie o łożeczku , materacyku , pościeli , wózkach , nosidełkach , wanienka , przewijak... :eek:

Aaaa i jeszcze szukamy imienia dla synka ... tzn Bo ja się wacham , a mąż się uparł na Jaś , Jan, Janek , Jasiek... :eek:
Moj syn to Jaś właśnie;) na początku też nie miałam pomysłu, zaczęliśmy ciągle mówić Jaś to, Jaś tamto i tak już zostało.
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki. Już o tym trochę tu było pisane, więc z góry przepraszam jeśli się powtarzam, ale czytam o fotelikach. Może któraś z Was używała Maxi Cosi Pebble 0-13 i opisalaby wrażenia?
 
Ja nadal utknelam na str 1714....
Jestesmy w polowie remontu jak zwykle wszystko sie opoznia jak to w budowlance :)
Mam nadzieje ze u was wszystko w najlepszym porządku..ze jestesmy w konplecie i ze doszlo troche nowych mam :)

Zalaczam moje śniadanko ciężarnej. :) troche zdrowo i troche mniej zdrowo...

Ciast z gruuszka i paczek z konfiturą
Kanapki ze swiezym ogorkiem, jajkiem, majonezem, serem,salata, cieniutkie plastry schabu i pomidor i kielki z rzodkiewki..obłęd mniami :) zostal mi jeszcze pączek....bo nie dalam rady :) takie zobaczylam w sklepie i musialam je zrobić na świeżo :)
received_10210812222972964_1.jpg
 

Załączniki

  • received_10210812222972964_1.jpg
    received_10210812222972964_1.jpg
    175,9 KB · Wyświetleń: 395
Dziewczyny ja tak z innej beczki. Już o tym trochę tu było pisane, więc z góry przepraszam jeśli się powtarzam, ale czytam o fotelikach. Może któraś z Was używała Maxi Cosi Pebble 0-13 i opisalaby wrażenia?

Tez chętnie poczytam bo będę go kupować ;)
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki. Już o tym trochę tu było pisane, więc z góry przepraszam jeśli się powtarzam, ale czytam o fotelikach. Może któraś z Was używała Maxi Cosi Pebble 0-13 i opisalaby wrażenia?
Nie uzywalam jeszcze żadnego,ale owszem,dyskutowalysmy tu już kiedyś na ten temat. Zrobiliśmy z niemezem rozeznanie,jesteśmy w takiej grupie na fb 8 gwiazdek i tam doradzono na początek m.in. ten o którym piszesz albo city. Ponoć za kilka miesięcy i tak będziemy musieli zmienić.
Ale tak jak pisałam,u nas to tylko pytania na fotelikowej grupie i tamtejsze opinie oraz macanko w sklepie(chodziło o wkładkę dla malucha)
 
Ja nadal utknelam na str 1714....
Jestesmy w polowie remontu jak zwykle wszystko sie opoznia jak to w budowlance :)
Mam nadzieje ze u was wszystko w najlepszym porządku..ze jestesmy w konplecie i ze doszlo troche nowych mam :)

Zalaczam moje śniadanko ciężarnej. :) troche zdrowo i troche mniej zdrowo...

Ciast z gruuszka i paczek z konfiturą
Kanapki ze swiezym ogorkiem, jajkiem, majonezem, serem,salata, cieniutkie plastry schabu i pomidor i kielki z rzodkiewki..obłęd mniami :) zostal mi jeszcze pączek....bo nie dalam rady :) takie zobaczylam w sklepie i musialam je zrobić na świeżo :)
Zobacz załącznik 857741

Wow ale dużo jesz ;D ale kanapeczki wyglądają jak z piekarni [emoji173]️ cudo
 
reklama
Ja nadal utknelam na str 1714....
Jestesmy w polowie remontu jak zwykle wszystko sie opoznia jak to w budowlance :)
Mam nadzieje ze u was wszystko w najlepszym porządku..ze jestesmy w konplecie i ze doszlo troche nowych mam :)

Zalaczam moje śniadanko ciężarnej. :) troche zdrowo i troche mniej zdrowo...

Ciast z gruuszka i paczek z konfiturą
Kanapki ze swiezym ogorkiem, jajkiem, majonezem, serem,salata, cieniutkie plastry schabu i pomidor i kielki z rzodkiewki..obłęd mniami :) zostal mi jeszcze pączek....bo nie dalam rady :) takie zobaczylam w sklepie i musialam je zrobić na świeżo :)
Zobacz załącznik 857741
I Ty to wszystko zjesz?[emoji3]
 
Do góry