reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej ja dziś czuje się jak zombie... cała noc nie mogłam spać, cały czas coś mi nie pasowało , to gorąco, to zimno to niewygodnie.... teraz padam na nos .... chciałam się zdrzemnąć ale tez nie dam rady, kręcę się z boku na bok....mam kupę roboty w domu a na nic nie mam siły ... czuje się do dupy
Tez dzisiaj spac nie moglam [emoji20]
 
reklama
U mnie też dziś pada , zimno 12 c tylko , więc nie planuje żadnych spacerów bo się przeziebie ... Kocyk i w domku ... Nastawiam się dziś na szukanie i czytanie o łożeczku , materacyku , pościeli , wózkach , nosidełkach , wanienka , przewijak... :eek:

Aaaa i jeszcze szukamy imienia dla synka ... tzn Bo ja się wacham , a mąż się uparł na Jaś , Jan, Janek , Jasiek... :eek:
 
Hej ja dziś czuje się jak zombie... cała noc nie mogłam spać, cały czas coś mi nie pasowało , to gorąco, to zimno to niewygodnie.... teraz padam na nos .... chciałam się zdrzemnąć ale tez nie dam rady, kręcę się z boku na bok....mam kupę roboty w domu a na nic nie mam siły ... czuje się do dupy

Może to ciśnieniem i dziś taki śpiący dzień ... Ja staram się wyluzować , bo coś w ciąży stałam się nerwowa tzn taka że ciągle się martwię jak mnie coś zaboli...

Jest takie przysłowie : " masz humorki jak baba w ciąży... " :rolleyes:
 
Dzień dobry [emoji4]
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze połówkowe [emoji4]

Ja miałam wczoraj, z dzidziulkiem wszystko ok i.. Będziemy mieli drugą córeczkę [emoji4][emoji16]
Gratulacje:) ja od wczoraj myślę i myślę nad imieniem dla swojej córci i nie mam pomysłu:( tzn. mam, ale mąż na nie, a to co on proponuje to mnie się nie podoba;)
 
Gratulacje:) ja od wczoraj myślę i myślę nad imieniem dla swojej córci i nie mam pomysłu:( tzn. mam, ale mąż na nie, a to co on proponuje to mnie się nie podoba;)


To też macie problem z imieniem ale dla córki a ja dla synka... Nie wiem coś się dogadać nie mogę z nim... Mamy jeszcze czas ale trzeba coś wybrać i chce mówić do brzuszka po imieniu już
 
Hej ja dziś czuje się jak zombie... cała noc nie mogłam spać, cały czas coś mi nie pasowało , to gorąco, to zimno to niewygodnie.... teraz padam na nos .... chciałam się zdrzemnąć ale tez nie dam rady, kręcę się z boku na bok....mam kupę roboty w domu a na nic nie mam siły ... czuje się do dupy
Ja tez tak się czuje pogoda beznadziejna ledwo odycham ciężko mi na sercu i nie mam na nic ochoty
 
reklama
Oooo też polowkowe super powodzenia :rolleyes:
Nie denerwujcie się badaniem , żebyście jak ja nie miały skurczu podczas badania bo wtedy dłużej trwa badanie , lekarz się też złości że dobrze pomiaru nie może zrobić iiii zdjęcia i filmiki jest słaby mino super sprzętu ( u mnie tak było mam fatalne zdjęcia nie wyrazne bo synek nie miał dużo miejsca przez mój skurcz którego dr facto nie czułam w ogóle :o:( )

Będzie dobrze :)
Kurczę, ja przed miałam taki stres, że bolał mnie i żołądek i cały brzuch. No i chyba mam coś z lewym jajnikiem, bolał jak cholera, kiedy lekarz uciskał akurat tam. Nie wiem o co chodzi, ale od ostatniego jajeczkowania ten jajnik często mnie pobolewa.
 
Do góry