reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zawsze mam pecha ...

Jestem na 15:40 na USG polowkowe dziś , czekam już w kolejce byłam 3 , a tu się okazało że po pierwsze jestem 5 bo doszły 2 panie na konsultacje między pacjentkami ( no niby rozumiem są różne przypadki ale mogli zadzownic z recepcji zebym później była ) a dwa lekarz dopiero teraz zaczol przyjmować ( pracuje też w szpitalu w Krakowie ) .

Cóż , tylko to mnie uspokaja że zobaczę bobaska :rolleyes: i może płeć poznamy i że 4 d ma super sprzęt i że dobry specjalista ginekolog z certyfikatem...
 
reklama
Ja zawsze mam pecha ...

Jestem na 15:40 na USG polowkowe dziś , czekam już w kolejce byłam 3 , a tu się okazało że po pierwsze jestem 5 bo doszły 2 panie na konsultacje między pacjentkami ( no niby rozumiem są różne przypadki ale mogli zadzownic z recepcji zebym później była ) a dwa lekarz dopiero teraz zaczol przyjmować ( pracuje też w szpitalu w Krakowie ) .

Cóż , tylko to mnie uspokaja że zobaczę bobaska :rolleyes: i może płeć poznamy i że 4 d ma super sprzęt i że dobry specjalista ginekolog z certyfikatem...
Współczuję tak to już jest... U mnie pewnie też będzie duży poślizg jak ostatnio. Później się dziwią że mam wysokie ciśnienie tam jak jestem [emoji14]. Trzymam kciuki za badanie [emoji4]. Czekamy na wieści [emoji4].
 
Właśnie dostałam telefon że nie będę miała dziś tego badania połówkowego [emoji17] bo lekarzowi wypadła jakaś sytuacja rodzinna i niestety przyjmuje tylko do 17 dzisiaj. Przyjmą mnie w czwartek tylko inny lekarz będzie mnie badał [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Współczuję tak to już jest... U mnie pewnie też będzie duży poślizg jak ostatnio. Później się dziwią że mam wysokie ciśnienie tam jak jestem [emoji14]. Trzymam kciuki za badanie [emoji4]. Czekamy na wieści [emoji4].


Dokładnie a potem słyszę od lekarza ze mam skurcz macicy albo że ogólnie nerwiki hahaha :D
 
Właśnie dostałam telefon że nie będę miała dziś tego badania połówkowego [emoji17] bo lekarzowi wypadła jakaś sytuacja rodzinna i niestety przyjmuje tylko do 17 dzisiaj. Przyjmą mnie w czwartek tylko inny lekarz będzie mnie badał [emoji24][emoji24][emoji24]
O kurcze,szkoda bo się nastawialas na dzis,a my z Tobą:) do tego drugiego lekarza zaufanie masz?
 
I ja muszę upolować choć z jeden za grosze:)
@NaturalnaMama piękne macie włosy! Cudo:szok:
@Mama2018 trzymam kciuki:) swoje odczekasz,ale jaka wspaniała nagroda
Pewnie, ja akurat znalazlam od jednej babki to stwierdziłam ze wezme te dwa skoro jeden za 10 sprzedaje a dwa za 15. Kokretnie wypiore i do szpitala beda idealne [emoji4]
 
reklama
Pewnie, ja akurat znalazlam od jednej babki to stwierdziłam ze wezme te dwa skoro jeden za 10 sprzedaje a dwa za 15. Kokretnie wypiore i do szpitala beda idealne [emoji4]
No kurcze pieczone,masz farta,serio:D ja jak szukam na olx to nigdy nic trafic nie mogę fajnego i za dobrą cenę

Łoo matko,pożarłam rosołu(bo rosół zrę,nie jem) i to w takich ilościach,ze ostro idę na blond dziecko po tatusiu:D bo wg tego co Alina o chinskim narodzie pisala,to oni tak właśnie celują:D
 
Do góry