reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wśród jegginsów dziewczęcych z Lupilu w Lidlu jest od kilku lat taki neutralny niebieski model. One nie są bardzo obcisłe, więc nadają się dla chłopaka, nasz hit. Ale chyba w tym roku już niestety były.
W lidlu co chwilę są ubranka dziecięce, niemowlęce itp. Tak raz na 2-3 miesiące mi się wydaje. Więc jeszcze spodenki cienkie będą. My mamy kupione w ciapki krowy z Lidla i są fajne jak za taka cenę za spodenki na codzien do latania. :)
 
Ostatnia edycja:
Łoo jejku,a gdzie takie perełki mozna znaleźć?

Mój starszy zimą,kiedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy co to rajstopy,też popylal w nich :)

A to biedra miewa takie rzeczy? Nawet nie wiedziałam
Uzywane znalazłam na olx, do szpitala sie nadadzą. Nowe na allegro kupie za 25zl sztuka [emoji4]
 
Ja się zastanawiam właśnie, czy zdążę urodzić Wagę, czy już będzie Skorpion [emoji14] z córką 4 dni wcześniej jakbym urodziła to by były Ryby, a tak to mam Barana :D
Ja jestem waga a moj to skorpion [emoji3] i nie umiem Ci doradzic który znak lepszy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ja jestem nerwus a moj facet raczej spokojny ale uparty
 
Ja jestem waga a moj to skorpion [emoji3] i nie umiem Ci doradzic który znak lepszy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ja jestem nerwus a moj facet raczej spokojny ale uparty

Ja jestem skorpion i bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, jestem nerwowa, uparta i zawsze muszę postawić na swoim xd
 
Tak mi jakoś smutno...
Cieszę się bardzo, że w ogóle jest w ciąży, że moja córka będzie miała kogoś tak na zawsze, że nigdy nie będzie sama.
Tak czytam Wasze komentarze... za pierwszym razem chciałam mieć synka okazała się córeczka. Kocham ją najbardziej na świecie i niewyobrażam sobie żeby mogła być kimś innym.
Teraz kiedy okazało się, że będzie druga córka a nie planuję kolejnej ciąży tak mi jakoś smutno, że nigdy nie będę miała synka.
Wiem, że kiedy mała się urodzi to nie będzie miało to znaczenia, ale po czytając, że dziewczynki to mają trudniej w życiu, że więcej przy nich roboty... ech hormony mi szaleją.
Mała wczoraj spała u babci i podobno poplakala się, że ona chce i siostrę i braciszka...
I te komentarze o druga dziewczyna no nic najważniejsze żeby było zdorwe a za trzecim razem może będzie chłopiec-no ręce mi opadają jak słyszę te głupie teksty.
Znam.twoj smutek. Ja liczylam bardzo na rrzeciego synka, a tu kolejna dziewczynka. Bede ja kochac najbardziej na swiecie ale synek to moje niespelnione marzenie
 
reklama
Ja zawsze mam pecha ...

Jestem na 15:40 na USG polowkowe dziś , czekam już w kolejce byłam 3 , a tu się okazało że po pierwsze jestem 5 bo doszły 2 panie na konsultacje między pacjentkami ( no niby rozumiem są różne przypadki ale mogli zadzownic z recepcji zebym później była ) a dwa lekarz dopiero teraz zaczol przyjmować ( pracuje też w szpitalu w Krakowie ) .

Cóż , tylko to mnie uspokaja że zobaczę bobaska :rolleyes: i może płeć poznamy i że 4 d ma super sprzęt i że dobry specjalista ginekolog z certyfikatem...
 
Do góry