reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zawsze mam pecha ...

Jestem na 15:40 na USG polowkowe dziś , czekam już w kolejce byłam 3 , a tu się okazało że po pierwsze jestem 5 bo doszły 2 panie na konsultacje między pacjentkami ( no niby rozumiem są różne przypadki ale mogli zadzownic z recepcji zebym później była ) a dwa lekarz dopiero teraz zaczol przyjmować ( pracuje też w szpitalu w Krakowie ) .

Cóż , tylko to mnie uspokaja że zobaczę bobaska :rolleyes: i może płeć poznamy i że 4 d ma super sprzęt i że dobry specjalista ginekolog z certyfikatem...
Kurcze a ja jak mam poslizg to nawet sie cieszę [emoji23] bo sobie siedzę w ciszy i spokoju a mąż męczy się z dzieciakami [emoji23]
 
reklama
Jeśli chodzi o kocyki to kupiłam synowi jeden ciepły i to mi w zupełności wystarczyło ,bo dostał na odwiedzinach chyba jeszcze cztery i leżą bo używałam tylko dwóch.Body kopertowe to dla mnie tragedia źle mi się ubierało.Ale za to body długi rękaw i dół były dla mnie najlepsze.Zwracałam na to uwagę przy kupowaniu, by napy były na obydwu nogach by spokojnie mi się go ubierało.Co do pieluch tetrowych to kupiłam na początek 5-sztuk.a potem dokupiłam ok 15-sztuk bo mały dużo ulewał do 6-mcy.Do teraz maluszek zasypia z pieluszka w ręce.
 
Jeśli chodzi o kocyki to kupiłam synowi jeden ciepły i to mi w zupełności wystarczyło ,bo dostał na odwiedzinach chyba jeszcze cztery i leżą bo używałam tylko dwóch.Body kopertowe to dla mnie tragedia źle mi się ubierało.Ale za to body długi rękaw i dół były dla mnie najlepsze.Zwracałam na to uwagę przy kupowaniu, by napy były na obydwu nogach by spokojnie mi się go ubierało.Co do pieluch tetrowych to kupiłam na początek 5-sztuk.a potem dokupiłam ok 15-sztuk bo mały dużo ulewał do 6-mcy.Do teraz maluszek zasypia z pieluszka w ręce.
Myślę,ze tetry kupię z 10,najwyżej tatuś później się poczuje i pokupuje. A kocyki ze dwa,jeden do domu,drugi do samochodu :)


Kurczę,dziewczyny...wreszcie czuję Szymka :D chyba rosół pomógł:D
@mewa416 i dziewczyny,które jeszcze nie czują ruchów,oglaszam #narodowegotowanierosolu :D
 
reklama
Do góry