reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Część dziewczyny. W końcu Was nadrobilam. Wczoraj usnelam podczas czytania [emoji23]także już nawet nie odniosłam się do poprzednich postów. Jejku jak fajnie jak mąż w domu w weekend jest... do zeszłego roku razem prowadziliśmy firmę więc 24/h praktycznie razem a teraz on 9 godzin poza domem czasami więcej. Ciężko mi z tym. Współczuję dziewczynom których mężowie wyjeżdżają na dłużej, ja już po 2 godzinach odliczam czas :/
Z racji ze nic dziewczecego w domu nie mam a Liwia ma być pojechałam w sobotę na lumpki :) wydałam jakieś 120 zl a obkupilam się jak na święta :D upolowalam 2 kombinezony jak nowe i 2 kurtki w tym jedną nową z metka :)
20180513_200007.jpg
 

Załączniki

  • 20180513_200007.jpg
    20180513_200007.jpg
    60,1 KB · Wyświetleń: 346
reklama
Ja idę na połówkowe abonamentowe w 20+4 a u nowej prowadzącej 2 dni później (i tak musze do niej pójść na kontrolę usg). Ten mój dotychczasowy gin też ma certyfikaty i on mówi, że termin jest 18-24 tc, przy czym potwierdza to co pisze Mama Ginekolog, że ok. 20 tc jest optymalnie. W poprzedniej ciąży musiałam 3 razy przychodzić na połówkowe, bo na pierwszych dwóch były złe przepływy i podejrzenie hipotrofii.
 
Hej, mój lekarz tez ma usg u siebie w gabinecie ale miałam u niego usg tylko raz- musiałam się zarejestrować osobno. Dziwne bo jak zrobił usg to nawet niewiele mi wytłumaczył i zaprosił na normalna wizytę. Ja powoli mam dość mojego lekarza i lux medu- mam wrazenie ze moje poprzednie 2 ciąże na NFZ były prowadzone bez żadnego problemu.Za tydzień idę do lux medu. Wciąż pracuje i czuje ze powoli przestaje dawać rade z dojazdami, 10 h po za domem Ł, dźwiganiem laptopa- będę prosić o L4. Jak mi zrobi problem to zmieniam lekarza
Podziwiam Cię, ja ledwie wysiedzialam na uczelni przez weekend, a poszłam na wykłady z poduszką ;) na tym etapie ciąży chyba nie powinnaś mieć problemu ze zwolnieniem, powiedz że np. twardnieje Ci brzuch i ogólnie nie masz już siły...
 
Ja w lux med nie dostałam l4 mimo że plamilam i byłam po jednym poronieniu, a lekarz prywatny nakaz leżenie, to było na początku ciąży. Także chyba zależy na kogo trafisz.

Hej, mój lekarz tez ma usg u siebie w gabinecie ale miałam u niego usg tylko raz- musiałam się zarejestrować osobno. Dziwne bo jak zrobił usg to nawet niewiele mi wytłumaczył i zaprosił na normalna wizytę. Ja powoli mam dość mojego lekarza i lux medu- mam wrazenie ze moje poprzednie 2 ciąże na NFZ były prowadzone bez żadnego problemu.Za tydzień idę do lux medu. Wciąż pracuje i czuje ze powoli przestaje dawać rade z dojazdami, 10 h po za domem Ł, dźwiganiem laptopa- będę prosić o L4. Jak mi zrobi problem to zmieniam lekarza
 
Część dziewczyny. W końcu Was nadrobilam. Wczoraj usnelam podczas czytania [emoji23]także już nawet nie odniosłam się do poprzednich postów. Jejku jak fajnie jak mąż w domu w weekend jest... do zeszłego roku razem prowadziliśmy firmę więc 24/h praktycznie razem a teraz on 9 godzin poza domem czasami więcej. Ciężko mi z tym. Współczuję dziewczynom których mężowie wyjeżdżają na dłużej, ja już po 2 godzinach odliczam czas :/
Z racji ze nic dziewczecego w domu nie mam a Liwia ma być pojechałam w sobotę na lumpki :) wydałam jakieś 120 zl a obkupilam się jak na święta :D upolowalam 2 kombinezony jak nowe i 2 kurtki w tym jedną nową z metka :)Zobacz załącznik 856775
Hehe mój mąż nie miał żadnego wolnego dnia od 4 lutego ..... jak nie na dyżurze 24h to w gabinecie od 8 do 23..... wiec ja tez ciagle sama , dziś pojechał do Lublina na tydzień na kurs , przyjedzie w środę wieczorem na chwile bo Mati ma 12 urodziny i w czwartek rano wraca spowrotem ...w czerwcu jedzie do Barcelony na konferencje lekarzy sportowych FIFA .... ale od lipca powiedziałam ze już dość z wyjazdami bo trzeba się ogarnąć z wyprawka do końca wakacji ... :yes::baffled:
 
Jeszcze tylko polowa zostala[emoji16] szybko zlecialo...tylko ta aplikacja zle liczy tygodnie:p
Ja w srode ide na usg. Zapisalam sie do innego lekarza niz bylam w 12tyg i czuje sie z tym troche niepewnie, ale moze lepiej,ze ktos inny podejrzy..
2018-05-14-09-01-27.jpg
 

Załączniki

  • 2018-05-14-09-01-27.jpg
    2018-05-14-09-01-27.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 352
Jeszcze tylko polowa zostala[emoji16] szybko zlecialo...tylko ta aplikacja zle liczy tygodnie:p
Ja w srode ide na usg. Zapisalam sie do innego lekarza niz bylam w 12tyg i czuje sie z tym troche niepewnie, ale moze lepiej,ze ktos inny podejrzy..Zobacz załącznik 856797
Dlaczego źle? mnie co prawda wyprzedza o jeden dzień,ale to jeszcze do przełkniecia :)
U Ciebie,z tego co widze po suwaczku również tylko 1 dzień :)
 
Hej,
ja będę miała połówkowe 22 maja - to będzie 19+6. Trochę się obawiałam, że wcześnie i że może lepiej byłoby z tydzień później, ale lekarz uznał, że tak będzie dobrze - mam nadzieję, że będzie widać wszystko, co trzeba:)

Chyba też zaczęłam już czuć ruchy! :) Nie jestem pewna na 100%, bo ogólnie często w moim brzuchu "dużo się dzieje";) Ale powoli, powoli się upewniam, że to to:) Dziewczyny, a kiedy Wasi mężowie i niemężowie zaczęli czuć ruchy bobasa, przykładając rękę do brzucha? Po jakim czasie od tego, gdy same zaczęłyście je czuć?
 
reklama
Do góry