reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny mam pytanie, szczególnie do tych z większymi brzuszkami.... czy wam tez jest ciagle tak duszno? Ja sapie jak lokomotywa... a jak zjem trochę więcej to już wogole masakra, tchu nie można złapać :frown::unsure:
U mnie to samo. Wejście na piętro po schodach to masakra. Idę wstawić pranie - wstępuje do sypialni się na chwilę położyć bo mam wrażenie że odlece (aż kręci mi się w glowie). Jak w weekend mąż w domu to on mi po byle rzecz skacze do góry ale w tygodniu lipa :D
 
U mnie to samo. Wejście na piętro po schodach to masakra. Idę wstawić pranie - wstępuje do sypialni się na chwilę położyć bo mam wrażenie że odlece (aż kręci mi się w glowie). Jak w weekend mąż w domu to on mi po byle rzecz skacze do góry ale w tygodniu lipa :D
U mnie to samo,na pierwsze pietro to jeszcze wejdę,ale na moje trzecie juz ostatkiem sil :/
Jeszcze jak jest chłodniej to spoko,ale temp powyzej 20 stopni to masakra.
 
Hmm ciekawe to jest już któraś osoba ma tak późno połówkowe ok 23 TC , niby lekarze dlatego tak robią żeby dzidziuś byl był większy i żeby lepiej było zmierzyć ...

U mnie w tym USG pisze na recepcji ściąga z informacjami że np połówkowe 18-22 a w 3 trymestrze 28-32 ...ale nie ma gadać każdy lekarz wie lepiej i ustala jak uważa za stosowne
Ja sama sobie ustalilam na 22+5
 
Na infolinii mogą nie wiedzieć w którym gabinecie jest usg. Mam wizyty w lux medzie i właśnie zmieniłam lekarkę na taką która ma USG w gabinecie bo poprzednia nie miała

Hej, mój lekarz tez ma usg u siebie w gabinecie ale miałam u niego usg tylko raz- musiałam się zarejestrować osobno. Dziwne bo jak zrobił usg to nawet niewiele mi wytłumaczył i zaprosił na normalna wizytę. Ja powoli mam dość mojego lekarza i lux medu- mam wrazenie ze moje poprzednie 2 ciąże na NFZ były prowadzone bez żadnego problemu.Za tydzień idę do lux medu. Wciąż pracuje i czuje ze powoli przestaje dawać rade z dojazdami, 10 h po za domem Ł, dźwiganiem laptopa- będę prosić o L4. Jak mi zrobi problem to zmieniam lekarza
 
reklama
Do góry