reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Część dziewczyny. W końcu Was nadrobilam. Wczoraj usnelam podczas czytania [emoji23]także już nawet nie odniosłam się do poprzednich postów. Jejku jak fajnie jak mąż w domu w weekend jest... do zeszłego roku razem prowadziliśmy firmę więc 24/h praktycznie razem a teraz on 9 godzin poza domem czasami więcej. Ciężko mi z tym. Współczuję dziewczynom których mężowie wyjeżdżają na dłużej, ja już po 2 godzinach odliczam czas :/
Z racji ze nic dziewczecego w domu nie mam a Liwia ma być pojechałam w sobotę na lumpki :) wydałam jakieś 120 zl a obkupilam się jak na święta :D upolowalam 2 kombinezony jak nowe i 2 kurtki w tym jedną nową z metka :)Zobacz załącznik 856775
No nieźle... teraz to.wszystko poprac, ppprasowac, poukładać... wiec roboty sobie narobilas hihi.
Liwia ślicznie. Nie slyszalam jeszcze.
 
Zle, bo mowi, ze to 21tydzien, a ja i lekarze traktuja to jako zaczety 20[emoji5]
A to mój też mówi,że np 18 tygodni mamy za sobą,zaczynamy 19(zreszta w nawiasie obok rozpoczetego tygodnia masz dokładną ilośc tygodni i dni). Aplikacja dobrze pokazuje,tylko o odczytanie chodzi,jego sposób. Aplikacja mówi Ci,że "jesteś w 21 tyg tzn,że rozpoczelas ten tydzien".
A lekarze różnie mówią,moja w opisie to tak jw. ale w rozmowie ,że to 19 i obie wiemy o co chodzi:)
 
To ja Cię pobije , 1 prenatalne miałam o 18:20 weszłam 19:45 takie opóźnienie było 1h20 min , podobno byłam zestresowana tak mówił gonekolog że mam jakiś skurcz macicy na tym USG widać nawet na zdjęciu ,

Teraz połówkowe mam jutro na 15:40 i jestem 3 bo od 15 przyjmuje ... Ciekawe jak będzie w praktyce .

Daj znać co tam u Ciebie wyjdzie :rolleyes:
O ja nie mogę....dam znać id razu [emoji3]
 
A to mój też mówi,że np 18 tygodni mamy za sobą,zaczynamy 19(zreszta w nawiasie obok rozpoczetego tygodnia masz dokładną ilośc tygodni i dni). Aplikacja dobrze pokazuje,tylko o odczytanie chodzi,jego sposób. Aplikacja mówi Ci,że "jesteś w 21 tyg tzn,że rozpoczelas ten tydzien".
A lekarze różnie mówią,moja w opisie to tak jw. ale w rozmowie ,że to 19 i obie wiemy o co chodzi:)
Juz mniejsza o to jak to liczyc, bo znowu zacznie sie dyskusja:p, ja zawsze mowie ktory tydzien i ktory dzien zeby nie bylo watpliwosci [emoji6] wazne ze to juz polowa!! [emoji16]
 
Zle, bo mowi, ze to 21tydzien, a ja i lekarze traktuja to jako zaczety 20[emoji5]
Ten temat już był poruszany a twoja apka Dobrze mówi :) jak byłaś w 1 dniu ciąży czyli 0t+1d to nie byłaś w 0 tygodniu tylko w pierwszym :) tak samo jest jak urodzi się dziecko jak ma 1 dzień czy 1 miesiąc to jest w pierwszym roku życia nie w 0 :)
 
Cześć dziewczyny:) no ja dzisiaj 20+1. Połowa za mną, polowkowe jutro o 19.00. Stresuję się już mocno, muszę przyznać. Ostatnio nie mogę spać, dziś mi się śniły jakieś nieciekawe rzeczy, np. że mąż sobie znalazł kogoś innego i zostawił mnie w tym 20 tygodniu;) ciągle mam te bóle brzucha i podbrzusza i przez to też mi już psycha siada:(
Powodzenia na wizytach:)
 
Cześć dziewczyny:) no ja dzisiaj 20+1. Połowa za mną, polowkowe jutro o 19.00. Stresuję się już mocno, muszę przyznać. Ostatnio nie mogę spać, dziś mi się śniły jakieś nieciekawe rzeczy, np. że mąż sobie znalazł kogoś innego i zostawił mnie w tym 20 tygodniu;) ciągle mam te bóle brzucha i podbrzusza i przez to też mi już psycha siada:(
Powodzenia na wizytach:)
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :) Nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze :)
Snami sie nie przejmuj,to tylko sen :p Mnie też się takie zdarzają,a potem na niemęża chodze cały dzień zła :D
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, szczególnie do tych z większymi brzuszkami.... czy wam tez jest ciagle tak duszno? Ja sapie jak lokomotywa... a jak zjem trochę więcej to już wogole masakra, tchu nie można złapać :frown::unsure:
Ja też szybko się męczę robi mi się duszno i muszę robić sobie przerwy i odpoczywać
 
Do góry