reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć, takie miałam zalatane dwa tygodnie, że ciężko mi było tu być na bieżąco.
Byłam w zeszłym tygodniu na usg po skończonym 19 tc, pani dr zwyczajowo powitała mnie informacją, że "jest pani obecnie... w 22 tygodniu ciąży", na co ja zwyczajowo "nie, dopiero 19" (jest to dla mnie poniekąd fascynujące, że po takim czasie dr wciąż się myli przez moją przesuniętą o 3 tygodnie owulację [emoji53] Każda wizyta zaczyna się od takiej wymiany zdań.

Na usg wyszło wszystko dobrze, ale mi nie pokazali ekranu nawet na chwilę, odmówili podania informacji o płci, a na zdjęciu, które załączyli do opisu jest jeden wielki szum, więc nic więcej ciekawego Wam nie napiszę. Ot taki kraj...

Połówkowe mam 14.06,to będzie po skończeniu 23 tc.
Ale pewnie i tak mi nic nie pokażą, ech...

Hmm ciekawe to jest już któraś osoba ma tak późno połówkowe ok 23 TC , niby lekarze dlatego tak robią żeby dzidziuś byl był większy i żeby lepiej było zmierzyć ...

U mnie w tym USG pisze na recepcji ściąga z informacjami że np połówkowe 18-22 a w 3 trymestrze 28-32 ...ale nie ma gadać każdy lekarz wie lepiej i ustala jak uważa za stosowne
 
reklama
Ja na 1 prenatalnych miałam godzinę opóźnienia...teraz w czwartek podobno wchodzę jako druga więc mam nadzieję że nie będę długo czekac

To ja Cię pobije , 1 prenatalne miałam o 18:20 weszłam 19:45 takie opóźnienie było 1h20 min , podobno byłam zestresowana tak mówił gonekolog że mam jakiś skurcz macicy na tym USG widać nawet na zdjęciu ,

Teraz połówkowe mam jutro na 15:40 i jestem 3 bo od 15 przyjmuje ... Ciekawe jak będzie w praktyce .

Daj znać co tam u Ciebie wyjdzie :rolleyes:
 
Powodzenia dziewczynki na badaniach wizytach dzisiaj jak ktos ma ... :rolleyes:

A połówkowe ? Już ktoś miał i mi to umknelo ? Czy ja jutro 1 wsza startuje ? :confused::D
 
Jak już przyjedziesz do Krakowa to po wizycie poproś na recepcji żeby Ci umówili usg na ten sam dzień, nie będzie miejsc to na wizytę dodatkowa. Powiedz ze musisz się skonsultować. No usg napewno jest na czerwonych makach i na wadowickiej chyba też na Al. Pokoju.


Nie wiem która to placówka czasem umawiaja w gabinetach gdzie nie ma usg, mam nadzieję że tak nie trafisz. Bierz wszystkie badania jakie Ci da, wszystko się przyda. Daj znać jak poszło :)a lekarki nie znam.
HB
@Kocurek

A Ty w jakiej placówce byłaś że robią USG ?
Znalazłam na stronce - faktycznie tam nie robią jadę tylko na zwykłą wizytę + po kartę ciąży ... A juz myślałam że zobaczę jutro bobaska.... Bez sensu że nie każda placówka robi USG... Bez komentarza.
 
reklama
Do góry