reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ojacie :D kobitka z dystansem mega musi być i ogromnym poczuciem humoru.

U nas w parafii był taki przypadek,ze psra brała ślub,oczywiście nie rodzina ale ona Baran i on Baran. W urzędzie podobno babka wytrzymac ze śmiechu nie mogła pytając ją jakie nazwisko po slubie przyjmie :D
Tez znalam taki przypadek ;) a kobieta odpowiedziala, ze jest jej wszystko jedno i niech urzedniczka zadecyduje [emoji23]
 
reklama
Mi sie niestety slabo sie kojarzy i narazie kazda Kasia no procz jednej potwierdza mi ze Kasie sa dwulicowe. Ale to tylko obserwacje z mojej okolicy [emoji23][emoji23]
No powiem Ci,ze jak się postaram to robią mi się dwa podbrodki,ale lica jeszcze nie :p
Ale przykro mi,że wśród mych imienniczek tylko takie Ci się trafiły.
 
Jejku,to jakież to imię?
Mnie sie nigdy moje nie podobało,szczególnie jak ktoś mówi do mnie Kaśka. Jakiś uraz czy co..
Moi bracia zawsze do mnie mówią Kaśka i jakoś się przyzwyczaiłam;), ale nie cierpię formy Katarzyna:crazy: mąż tak do mnie mówi jak coś mu się nie spodoba;)
 
Ano dokładnie takie same mam :-) Nienawidzę form Katarzyna i Kaśka. Od maleńkości. A niektórzy mówią do mnie ciągle Katarzyno...

Chciałam bym anonimowa i nie wyszło [emoji6]
Coś mi się tak zdawało, że o to imię właśnie chodzi;) czyli większość z nas Kaś tak ma z tą Katarzyną:)
 
No powiem Ci,ze jak się postaram to robią mi się dwa podbrodki,ale lica jeszcze nie [emoji14]
Ale przykro mi,że wśród mych imienniczek tylko takie Ci się trafiły.
No tez żałuję, w tym jest niestety kilka osob z rodziny. No ale coz. Jedna Kasie znam i przyjaźnimy sie, całkiem inna niz pozostałe ktore znam [emoji3]
 
No tez żałuję, w tym jest niestety kilka osob z rodziny. No ale coz. Jedna Kasie znam i przyjaźnimy sie, całkiem inna niz pozostałe ktore znam [emoji3]
Tak to jest z imionami. Kiedy nam się źle kojarzą to się do nich trudno przekonać. U mnie niestety coraz więcej takich imion, odkąd pracuję w szkole;)
 
Moi bracia zawsze do mnie mówią Kaśka i jakoś się przyzwyczaiłam;), ale nie cierpię formy Katarzyna:crazy: mąż tak do mnie mówi jak coś mu się nie spodoba;)
A mój jak chce mnie wkurzyc to wyjeżdża mi z tą Katarzyną :D
A w szkole ciągle chlopaki spiewali taka piosenke dp o Kasi. Szło zwariować.
No tez żałuję, w tym jest niestety kilka osob z rodziny. No ale coz. Jedna Kasie znam i przyjaźnimy sie, całkiem inna niz pozostałe ktore znam [emoji3]
Każdy z nas chyba ma takie imię,ktore źle się kojarzy. Mnie sie tak przytrafia z Jolami,co kolejna to gorsza
 
reklama
Moja mama od Kasia-Pelasia mówi na mnie Pela :-) W ogóle nie używa innej formy jak do mnie mówi. Mój mąż ma tak samo z Felinką. Jak powie do mnie Kasia, to się pytam, czy jest na mnie zły :-) Coś ta Kasia do mnie nie pasuje. Nie lubię teraz popularnych imion, bo miałam 3 Kasie w klasie i byłam tą najmniej popularną, więc jak ktoś wołał Kasia, to się nawet nie odwracałam.
 
Do góry