reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny.
Ja dziś dzień pełen wrażeń.
Trzeba było posprzątać w domu. Pościel zmienić. Obiad zrobić i dla Siostry zakupy bo moja K. Została z naszą Miszą w domu A my właśnie po zakupach garnitur, koszula, buty.
Ruszyliśmy w drogę.
Mamy 400 km do Krasiczyna na wesele.
Zobaczę jak się będę czuła bo albo dojedziemy do Starachowic, do Teścia i z Nim jutro rano.
Może też w planach być Przemyśl i rano zwiedzanie.
Zobaczę jak się będę czuła bo na razie jest Ok.
Oby droga była spokojna...
Dobrego wieczoru dla Was :-*
Spokojnej drogi :)
A tu w Niemczech mozna nazwac dziecko jak ci sie podoba, chyba ze obrazliwr po niemiecku albo hitler czy stalin to juz rsczej nie hehe
W Ameryce zdaje się też no bo skąd Apple,Heaven itd...
I ja nie jestem pewna czy to jest takie dobre
 
Każdy może nazywać dziecko jak chce ale ja uważam ze jest tyle pięknych imion ze na prawdę nie trzeba wybierać Tych amerykańskich czy angielskich


Ale to nie moja sprawa no ;D
Ja mam w brzuszku Hankę mostowiak byleby tylko nie skończyła jak ta serialowa i nie wjechała w kartony
Moja Hanka to taka mostowiak, ciągle na.cos wpada
 
Mnie się jeszcze bardzo Ada podoba. Miałam taka jedna słodka w żłobku [emoji173]️cudna dziewczynka.


Ale jednak co Hania to Hania
Mi się też Hania podoba. Nawet się zastanaeialismy przy córce, czy tak nie dać. Ale już wtedy była popularna, a teraz to już w ogóle boom na Hanie, więc jeśli Kazikowi się odwidzi bycie Kazikiem to chyba będzie Gabrysia [emoji14]
 
reklama
No ale jeśli imię jest dozwolone to nie powinien odmówić.
W druga stronę też powinien się utrzymać zasad,niekoniecznie iść na rękę 'bo tak'.
A gwiazdy to wiesz..poza wszelkim prawem czasem
Ja akurat sama bym chętnie zmieniła imię na skróconą wersję swojego imienia, bo w pełnej wersji jest strasznie długie i brzydko brzmi. A niektórzy tak do mnie mówią... Krótka wersja jest super, ale właśnie nawet jakbym znalazła przychylnego urzędnika, to bym później miała problem z tłumaczeniem ludziom, że nie tak mają zapisywać :-) Miałam już trudne nazwisko (panieńskie) i miałam dość tłumaczeń. Teraz po mężu mam proste i ładne, i jestem z tym szczęśliwa. Ale moje popularne imię już mnie wkurza. Dlatego córka ma Wanda, a jak będzie druga córka, to będzie Kinga. Lubię też Ida. A jakbym wybierała imię dla synka, to bym dała Witold (ale mąż wybiera męskie).

Zawsze mogę zmienić imię na Pelagia, bo tak do mnie mówi mama, albo na Felicja, bo maż mówi do mnie Felinka [emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Do góry