reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wiecie co... Kupiłam wczoraj w Lidlu dwie pary jeansów (i dwie leginsów, 2 bodziaki i 2 pary spodenek, ale ja nie o tym chciałam) [emoji6] Dopiero w domu przy przymierzaniu zauważyłam, że jedne jeansy są rozcięte na dupie na 15 cm! I zastanawiam się czy próbować zwrócić i się kłócić z nimi, czy je uratować? Są cudowne tak poza tym. Strasznie rzadko znajduję tak długie spodnie, wszystko mi zawsze sięga do kostki. A te są długie i mają wąziutkie nogawki, tak jak lubię. Ta dziura jest po prawej stronie prawej kieszeni, więc mogę sobie tam naszyć jakiś śliczny wzorek kwiatowy i symetrycznie z drugiej strony taki sam. Drugie jeansy są rozmiar większe i takie bardziej przyszłościowe. Innych jeansów już nie było.
A próbuj,pewnie...bo tak bedziesz się bawiła,cudowała i efekt może nie być taki jaki chciałas.

Ja dzis musze wymienić jedne nierozpakowane leginsy w lidlu bo jednak L mi spada z tyłka :/
 
reklama
Dzień dobry tak w ogóle ...

U mnie dziś od rana upał... Mają być silne burze popołudniu , zjem i idę na spacer krótki do Pepco obejzec ta dzisiejsza gazetkę z promocjami dla niemowlaka . Wczotaj była w Lidlu promocja ale mam 20 km do Lidla więc sobie darowałam ...

Pewnie znowu nic nie kupię bo nie znam płci a odliczam dni i godziny do 15 go we wtorek połówkowe oby się bobasek fajnie ułożył ....


Po wcześniejszej informacji - smutnej Informacji nie mogłam spać .
Już szukałam na szybko w necie detektora tętna... Aleeeeee emocje opadły i w końcu nie kupiłam... I teraz bije się z myślami czy dobrze zrobiłam ....
 
Nie lekceważ bólu brzucha ... Mnie coś pobolewa ale z prawej strony ale chyba to od zmęczenia jak za dużo chodzę czy stoję ... Bo wtedy boli właśnie . Też mówiłam lekarz o tym mówi że to macica się rozciąga .... Ale czemu z 1 strony tego już nie mówił ...
Mnie doktor mówiła,że boli mnie z prawej bo to jajnik,który wydał szczęsliwe jajeczko :D I on tak czasem ma,że się odzywa
 
Cześć Dziewczyny, czy macie czasem takie kłucie w dole brzucha ? Byłam z tą sprawą u lekarza, nie wie co to jest i nic w tym temacie nie powiedział. Zastanawia mnie co to może być ? Któraś tak ma ? Wiecie coś ...??

Dodam że trwa to kilka sekund i mija.
Taak, wczoraj mnie kulo wieczorem, w roznych miejscach na dole...nie mam pojecia co to, ale im blizej polowkowego tym widze u siebie wiecej dziwnych objawow, obstawiam, ze u mnie to ze stresu... Jak lekarz nie widzi nic niepokojacego to po co sie nakrecac? :) ciesz sie, ze wszystko ok :)
 
Nie, poqiedzial mi, że te jednostki jodu, które są w pregna plus mi wystarcza
A widzisz,bo ja na razie bez suplementu jadę...
Dzień dobry tak w ogóle ...

U mnie dziś od rana upał... Mają być silne burze popołudniu , zjem i idę na spacer krótki do Pepco obejzec ta dzisiejsza gazetkę z promocjami dla niemowlaka . Wczotaj była w Lidlu promocja ale mam 20 km do Lidla więc sobie darowałam ...

Pewnie znowu nic nie kupię bo nie znam płci a odliczam dni i godziny do 15 go we wtorek połówkowe oby się bobasek fajnie ułożył ....


Po wcześniejszej informacji - smutnej Informacji nie mogłam spać .
Już szukałam na szybko w necie detektora tętna... Aleeeeee emocje opadły i w końcu nie kupiłam... I teraz bije się z myślami czy dobrze zrobiłam ....
Że w pepco dzis coś ma byc?
 
A jeszcze jedna myśli mnie męczy..... Czy prowadzicie swoje ciąże w Medicover np. Warszawa ? Czy robiliście tam USG w 12 tyg i teraz połówkowe ? Jesteście zadowolone z jakości badania ?
 
reklama
Taak, wczoraj mnie kulo wieczorem, w roznych miejscach na dole...nie mam pojecia co to, ale im blizej polowkowego tym widze u siebie wiecej dziwnych objawow, obstawiam, ze u mnie to ze stresu... Jak lekarz nie widzi nic niepokojacego to po co sie nakrecac? :) ciesz sie, ze wszystko ok :)

W sumie masz rację
 
Do góry